Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 1 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE**
FHSAA 2A Region 1 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2019)
DISPLAYING
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
400 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Andrew Jackson
Baldwin
Bishop Kenny
Bolles
Bradford
Chipley
Episcopal
Fernandina Beach
Florida High
Fort White
Freeport
Gadsden County
Godby
Keystone Heights
Madison County
North Bay Haven
Paxon
Pensacola Catholic
Raines
Ribault
Santa Fe
South Walton
Suwannee
Taylor County
Union County
Wakulla
Walton
West Florida
West Nassau
Wolfson
Yulee
FILTER BY ATHLETE(S)
Acres, Navaya (F) - Raines
Adamcy, Vladmir (M) - Andrew Jackson
Adams, Destinee (F) - Yulee
Adams, Parker (M) - Bolles
Adams, William (M) - Episcopal
Addison - Love, Tony (M) - Baldwin
Addison, Gino (M) - Bradford
Aguirre, Brisa (F) - Suwannee
Akins, Cyler (M) - Suwannee
Albarado, Anthony (M) - South Walton
Albert, Danielle (F) - Fernandina Beach
Albertie , Jaylah (F) - Baldwin
Albertie, Alyssa (F) - Yulee
Alday, Reyna (F) - Gadsden County
Alexander, Gabrielle (F) - Bolles
Alexander, Jordan (M) - Bolles
Alicea, Jahira (F) - Suwannee
Alicea, Joseph (M) - Suwannee
Allen, Julia (F) - Wolfson
Alston, Shaniya (F) - Raines
Amico, Nicolas (M) - Bishop Kenny
Amina , Alice (F) - Baldwin
Amman, Nolan (M) - Taylor County
Ammons, Rosie (F) - West Nassau
Anderson, Jacquavius (M) - Walton
Anderson, Joshua (M) - Paxon
Anderson, Kiley (F) - Taylor County
Andrews, Carter (M) - Keystone Heights
Applebee, Morgan (F) - Santa Fe
Armant, Jabari (M) - Raines
Arnold , Kaori (M) - Baldwin
Arnold, Travis (M) - Madison County
Asberry, Curtis (M) - Raines
Asbury, Katherine (F) - Bolles
Aultman, Alicia (F) - Suwannee
Aultman, Kaydan (M) - Suwannee
Avera, Dalton (M) - Wakulla
Avilus, Alana (F) - Florida High
Azevedo, Nikolas (M) - Bolles
Bacon , Raquez (M) - Raines
Baeza, Christian (M) - Bishop Kenny
Baker, Abigail (F) - Bishop Kenny
Baker, Burke (M) - Episcopal
Baker, Riley (F) - Santa Fe
Baker, Terance (M) - Santa Fe
Baker, Theresa (F) - Paxon
Baldwin, Ava (F) - Florida High
Baldwin, Charles (M) - North Bay Haven
Baldwin, Sean (M) - Baldwin
Barber, Johnny (M) - Godby
Barfield , Sabriyah (F) - Madison County
Bargeron, Joseph (M) - Andrew Jackson
Barkley, Angel (F) - Baldwin
Barnes, Jordan (M) - Wakulla
Barnes, Joshua (M) - Yulee
Barnes, Maddison (F) - West Nassau
Barragan, Vincent (M) - Bolles
Barre, Julian (M) - Bolles
Barrett, Natalie (F) - Bishop Kenny
Barrington, Samari (F) - Andrew Jackson
Barrow , Keon (M) - Baldwin
Barrow, Julia (F) - Episcopal
Barry, Joseph (M) - Wolfson
Barry, Makenzie (F) - Union County
Bartlett, Will (M) - South Walton
Bartley, Taniyah (F) - Andrew Jackson
Bartlow, Margaret (F) - North Bay Haven
Bartlow, William (M) - North Bay Haven
Barton, Jordan (M) - Bradford
Bata, Leila (F) - Bolles
Battleson, Elsie (F) - North Bay Haven
Baum, Aubrey (F) - Suwannee
Baynard, Alysen (F) - Freeport
Bean, Brody (M) - Suwannee
Beard, Russell (M) - Episcopal
Beazley, Bryton (M) - West Nassau
Bell, Aislinn (F) - Fernandina Beach
Bell, Danyelle (F) - West Nassau
Bell, Serenity (F) - Fernandina Beach
Bell, Treshon (M) - Andrew Jackson
Bembow, Dreden (M) - Walton
Bendeck, Emil (M) - Wakulla
Benner, Shea (F) - Fernandina Beach
Bethea, Amia (F) - Union County
Beyer, Ryan (M) - Wolfson
Biagini, Katie (F) - Bishop Kenny
Billings, Hudson (M) - Fernandina Beach
Bishop, Madisen (F) - Fort White
Black, Beau (M) - South Walton
Black, Kennadee (F) - Raines
Black, Paloma (F) - Episcopal
Blackburn, Cameron (M) - Walton
Blackman , Makail (F) - Baldwin
Blackshear, Alyssa (F) - Bishop Kenny
Blackshear, Devontae (M) - Madison County
Blackshear, Kareema (F) - Baldwin
Blake, Kevon (M) - Andrew Jackson
Blake, Nyzair (M) - Wolfson
Blue, Emaysa (F) - Suwannee
Boatwright, Daniel (M) - Walton
Boka, Mia (F) - Bishop Kenny
Bonacci, John (M) - Santa Fe
Boney, Brycen (M) - Union County
Booker, Kaelyn (F) - Bradford
Borders, Corey (M) - Baldwin
Borghese, Isabella (F) - Episcopal
Boutwell, Leah (F) - Florida High
Bow, Jadyn (F) - Episcopal
Bow, Jayce (M) - Episcopal
Boyd, Camden (M) - Fernandina Beach
Boykins, Darrien (M) - Godby
Bradwell, Antrice (F) - Wakulla
Bradwell, Ty'reon (M) - Ribault
Brain, Mason (M) - North Bay Haven
Brannen, Bain (M) - Taylor County
Braswell, Chase (M) - Bishop Kenny
Breister, Breleigh (F) - Freeport
Breitenstein, Alexander (M) - Fernandina Beach
Breuer, Cole (M) - Bolles
Brice, Amari (M) - Ribault
Brice, Audrey (F) - Episcopal
Brice, Kate (F) - Episcopal
Brigman, Caleb (M) - Bolles
Brinkley, Carlton (M) - Andrew Jackson
Brinson, Samron (M) - Wakulla
Briseno, Laila (F) - Keystone Heights
Brito-Foster, Laila (F) - Santa Fe
Brookins, Frank (M) - Suwannee
Brooks, Noah (M) - Freeport
Brown , Kelvin (M) - Baldwin
Brown, Aria (F) - Wolfson
Brown, Arielle (F) - Ribault
Brown, Charles (M) - Bishop Kenny
Brown, Cristian (M) - Raines
Brown, Dakarra (F) - Ribault
Brown, GeTerious (M) - Raines
Brown, Isaiah (M) - Gadsden County
Brown, Laila (F) - Andrew Jackson
Brown, Roan (M) - Chipley
Brown, Tenae (F) - Raines
Brown, Treylen (M) - Bolles
Bruce Jr, Jeffery (M) - Wolfson
Bruneau, Eliana (F) - Bolles
Bruneau, Estella (F) - Bolles
Bruton, Deondra (F) - Madison County
Bryant , Za'Vion (M) - Madison County
Bryant, Kyler (M) - Chipley
Bryant, Nia (F) - Paxon
Buchanon, Chase (M) - Episcopal
Buist, Dashawn (M) - Andrew Jackson
Bumgarnder, Dylan (M) - North Bay Haven
Bunch, William (M) - Episcopal
Bunkley, Ashton (M) - Union County
Burch, Keala (F) - Episcopal
Burroughs, Naeem (M) - Bolles
Bush, Amani (F) - Ribault
Bush, Ashlyn (F) - Episcopal
Bush, Ayanna (F) - Ribault
Bush, Khadijah (F) - Gadsden County
Butler, Becylah (F) - Bishop Kenny
Butler, Garrison (M) - Bolles
Butler, Maddox (M) - Wolfson
Butler, Victoria (F) - Godby
Byrd, Malcolm (M) - Walton
Byrd, Trinity (F) - Raines
Cabrera, Daniel (M) - Yulee
Caldwell, Simeon (M) - Bolles
Callahan, Jaida (F) - Paxon
Calloway, Ben (M) - Episcopal
Calloway, Darrian (M) - Fort White
Camerlengo, Quinn (F) - Episcopal
Camp, Henry (M) - Bolles
Camp, Jack (M) - Bolles
Camp, Teddy (M) - Bolles
Campbell , Jawaun (M) - Walton
Campbell, Cody (M) - Freeport
Candler, Austin (M) - Andrew Jackson
Cargile, Demetrius (M) - Chipley
Carney, Mason (F) - Fort White
Carr, Kimberly (F) - Baldwin
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carroll, Amberlynn (F) - Walton
Carroll, Chloe (F) - Yulee
Carter, Dezmon (M) - Florida High
Carter, Joel (M) - Wolfson
Case , Katelynn (F) - Baldwin
Castillo, Zach (M) - Walton
Castillo-Zima, Juan Pablo (M) - Bishop Kenny
Castle, Allegra (F) - South Walton
Castro, Alondra (F) - Suwannee
Castro, Virginia (F) - Freeport
Catalano, Malachai (M) - South Walton
Catanach, Logan (M) - South Walton
Cerda, Pedro (M) - Yulee
Cerveny, Emmy (F) - Episcopal
Chaix, Jiavanna (F) - North Bay Haven
Chamberlain, Cali (F) - Keystone Heights
Chambers, Chase (M) - Yulee
Chambers, LaWarren (M) - Godby
Chandler, Aidan (M) - Bolles
Chandler, Nehemiah (M) - Wakulla
Chang, Hsuan (F) - North Bay Haven
Chapman, Tyler (M) - Bishop Kenny
Chatmon, Zaiir (M) - Santa Fe
Chen , Mei Ning (F) - Bolles
Cherry, Ariyana (F) - Paxon
Cherry, JaMarcus (M) - Suwannee
Cherry, Jason (M) - Suwannee
Chilton, Calvin (M) - Freeport
Chohan, Chloe (F) - Santa Fe
Chohan, Natalie (F) - Santa Fe
Choice, Tamari (M) - Ribault
Cholewa, Bradyn (M) - Yulee
Christain, John (M) - Madison County
Christain, NaQuez (M) - Madison County
Christy, Grace (F) - Bolles
Chu, Riley (F) - Episcopal
Ciampitti, Leia (F) - Bishop Kenny
Clark, Jaylen (M) - Raines
Clarke, Brayla (F) - Ribault
Clarke, Camilla (F) - Bolles
Clary, Casandra (F) - Suwannee
Coker, Preston (M) - West Nassau
Coleman, Gabriel (M) - Bolles
Coleman, Kyla (F) - Ribault
Collier, Chase (M) - Bolles
Collins, Khristian (M) - West Nassau
Colson, Emmanuel (M) - Ribault
Colwell, Samuel (M) - Fernandina Beach
Compere, Brielle (F) - Andrew Jackson
Conners, Daniel (M) - Paxon
Cook, Gabrione (M) - Ribault
Cooks, Frederick (M) - Suwannee
Cooks, Ja'Niyyah (F) - Madison County
Cooper, Daelyn (F) - Fort White
Cooper, Ezekiel (M) - Ribault
Cooper, Jhaylen (M) - Godby
Copeland, Harmony (F) - Madison County
Coppedge, Thomas (M) - Episcopal
Corcoran, Rylee (F) - Yulee
Cornie, Cowboy (M) - Freeport
Cotton, Tanajah (F) - Ribault
Coughlin, Wes (M) - Bolles
Cowhey, Cannon (M) - Florida High
Cox, Destiny (F) - Godby
Cox, Lavarah (F) - Ribault
Coyle, Clare (F) - Bishop Kenny
Craddock, KenTavious (M) - Madison County
Cratem, Marianna (F) - Bishop Kenny
Crawford, Kyle (M) - Bolles
Crime, Mac (M) - Episcopal
Cromartie, Deontae (M) - Godby
Crompton, Colby (M) - Freeport
Crowley, Braiden (M) - Paxon
Crowther, Al'lazayia (F) - Madison County
Crum, Claire (F) - Episcopal
Crum, Gabriella (F) - Freeport
Cruz, Diego (M) - Freeport
Cruz, Leonardo (M) - Freeport
Cruz, Tristan (M) - Ribault
Cuchens, Kynlee (M) - Freeport
Culpepper, Jonathan (M) - Wolfson
Cumber, Jake (M) - Bolles
Cummings, Delvin (M) - Bishop Kenny
Curran, Kate (F) - Wolfson
Curtis, Zee (F) - Bolles
D'Amico, Christian (M) - Fernandina Beach
D'Arienzo, Katherine (F) - Episcopal
Daise, Jayla (F) - Andrew Jackson
Daniels, Akaela (F) - Walton
Daniels, De'Aisha (F) - Godby
Daniels, Elijah (M) - West Nassau
Daniels, Kahlan (M) - Bishop Kenny
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Dasilva, Samuel (M) - South Walton
Davidsen, Scarlett (F) - Episcopal
Davis, Alayah (F) - Godby
Davis, Annabelle (F) - Wolfson
Davis, Craig (M) - Godby
Davis, Gabe (M) - Episcopal
Davis, Na'Tiyah (F) - Gadsden County
Davis, Reece (F) - North Bay Haven
Davis, Ryan (M) - Wolfson
Davis, Toni (F) - Ribault
Dawson, Sarah (F) - Madison County
Day, Julian (M) - Florida High
De La Cruz, Lena (F) - South Walton
de Laat, Luna (F) - South Walton
DeAlexandris , Kate (F) - Bolles
Decker , Meinah (F) - Baldwin
Deem, Micah (M) - Florida High
Deem, Noah (M) - Florida High
Defullers, Maura (F) - Wolfson
Deloach, Dennis (M) - Walton
Demps, Peyton (F) - Florida High
Demps, Sa'Niyah (F) - Madison County
Deng, Nyankir (F) - Bishop Kenny
Denson, Jamison (M) - Bishop Kenny
Dent, Everett (F) - North Bay Haven
DesJarlais, Makala (F) - Bishop Kenny
Desue, Izarriya (F) - Bradford
DeVaul, Keaton (M) - Fernandina Beach
DeVooght, Kirby (M) - Episcopal
Dewees, Julian (M) - Bishop Kenny
Dickerson, Jayson (M) - South Walton
Dickey, Antonio (M) - Florida High
Didier, Clayton (M) - South Walton
Dietzel, Austin (M) - West Nassau
Dilts, Emory (M) - Bishop Kenny
Dimauro, James (M) - Fort White
Diston, Dayquan (M) - Union County
Dixon, Ja'Miyah (F) - Gadsden County
Dixon, Keniya (F) - Yulee
DJavaheri, Christine (F) - Keystone Heights
Donaldson, Deltonio (M) - Gadsden County
Donovan, John (M) - Bishop Kenny
Doss, Nikeses (M) - Baldwin
Douglas, Hudson (M) - Episcopal
Douglas, London (F) - Episcopal
Downer , Alexiya (F) - Bolles
Downer-Barrett, Jonathan (M) - Raines
Drake, Claire (F) - Episcopal
Duer, Nate (M) - Freeport
Dunnell, Variah (F) - Taylor County
Durant, Edward (M) - Union County
Durrenberger, Josiah (M) - Keystone Heights
Ealey, Adrian (M) - Raines
Easley, Jaleel (M) - Bradford
Easley, Nakia (F) - Bradford
Edwards , Palmer (F) - Bolles
Edwards, Dasha (F) - Godby
Edwards, Romeaka (F) - Wolfson
Ehrhardt, Finn (M) - Freeport
Eichelberger, Janie (F) - South Walton
Eldrige, Alec (M) - Bishop Kenny
Ellis, Chedrick (M) - Taylor County
England, Xavier (M) - Florida High
Enos, Mary (F) - Santa Fe
Ero, Victoria (F) - Episcopal
Evatt, Tristen (F) - Yulee
Evert, Ruby (F) - Episcopal
Eyo, Ester (F) - Bishop Kenny
Fader, Jackson (M) - South Walton
Faint, Kyla (F) - North Bay Haven
Faint, Michael (M) - North Bay Haven
Fairfield, Hayden (M) - Santa Fe
Fannin, Bryce (M) - Freeport
Farmer, Isaiah (M) - Florida High
Favors, Ar'Daiijah (F) - Gadsden County
Fead, Laddis (M) - Madison County
Fergerson, Diamond (F) - Bradford
Ferguson, Cleveland (M) - Wolfson
Fernandez, Miguel (M) - Bishop Kenny
Ferrer, Damon (M) - Union County
Fick, Skylar (F) - Bishop Kenny
Fillingham, Kylin (F) - Episcopal
Fina, Laney (F) - Fernandina Beach
Fisher, Diannah (F) - Keystone Heights
Fleck, Ella (F) - Florida High
Fleeman, Alice (F) - South Walton
Fleetwood, Preston (M) - Walton
Fleming, Cole (M) - Wolfson
Ford, Eriyon (M) - Raines
Forehand, Gabriel (M) - South Walton
Forehand, Liam (M) - South Walton
Foster, Ta'Nia (F) - Paxon
Fox, Magnolia (F) - Bolles
Fox, Millicent (F) - Bolles
Francis, D'Marrion (M) - Godby
Francis, Jaylen (M) - Ribault
Francis, Joshua (M) - Ribault
Francis, Julian (M) - Ribault
Freeman, Alana (F) - Fernandina Beach
Freeman, Dawn (F) - Godby
Freeman, Evie (F) - Bolles
Fuller, Anndersn (F) - Fort White
Fuqua, Damarien (M) - Ribault
Gale, Harrison (M) - Bishop Kenny
Galloway, Katy (F) - Walton
Galtieri, Elijah (M) - West Nassau
Gamble, Roosevelt (M) - Wolfson
Gancerez, Brianna (F) - West Nassau
Gancerez, Sebastian (M) - West Nassau
Gant, Leah (F) - Raines
Garcia, Andres (M) - Bishop Kenny
Garcia, Diana (F) - South Walton
Garcia, Erick (M) - Godby
Garcia, Jack (M) - Yulee
Garcia, Kyra (F) - Freeport
Gardere, Elena (F) - Bishop Kenny
Gardner, Kenyon (M) - Paxon
Gardner, Sa'marria (F) - Ribault
Garnes, Neiko (M) - Andrew Jackson
Garnes, Nijah (F) - Paxon
Garrett, Sian (F) - Wakulla
Gates, Gabriel (M) - West Nassau
Gates, Ja'liyah (F) - Raines
Gay, David (M) - Andrew Jackson
Gibson, Olivia (F) - Florida High
Gibson, Zoe (F) - Episcopal
Gill, Zoey (F) - Keystone Heights
Gilliam, Makayla (F) - Santa Fe
Gilliss, Ageze (M) - South Walton
Giordano, Anna (F) - Bolles
Givens, Preston (M) - Walton
Golden, Krishon (M) - Ribault
Gomez, Andres (M) - Suwannee
Gonzalez, William (M) - Episcopal
Goodson, Kinsley (F) - Freeport
Goodwin , Dominic (M) - Walton
Goodwin, Davis (M) - Freeport
Gowdy, Lucrezia (F) - Episcopal
Gradyan, Ian (M) - Freeport
Graham, Bella (F) - Bolles
Graham, Carl (M) - Andrew Jackson
Graham, Julianna (F) - West Nassau
Graham, Maya (F) - Andrew Jackson
Grasso, Aiden (M) - Florida High
Graudons, Brook (F) - Keystone Heights
Graves, Alison (F) - Episcopal
Gray, Connor (M) - Episcopal
Gray, Myka (F) - Yulee
Grden, Stephanie (F) - Bishop Kenny
Green , Christian (M) - Baldwin
Green, Alexis (F) - Wakulla
Green, Amir (M) - Raines
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Blair (M) - Ribault
Green, Ja'Nyla (F) - Santa Fe
Green, Maurice (M) - Bradford
Green, Michael (M) - Ribault
Green, Shamoi (M) - West Nassau
Green, Zi'onay (F) - Suwannee
Greene, Deo (M) - Wolfson
Grgurich, Brooklynne (F) - Walton
Griffin , Cedria (F) - Raines
Griffin , ERIN (F) - Baldwin
Griffin, Avery (M) - West Nassau
Griffin, Joshua (M) - Taylor County
Griffin, Olivia (F) - Keystone Heights
Griffin, Sage (M) - Taylor County
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Grooms, Richard (M) - Wolfson
Grote, Granger (M) - Santa Fe
Gumbrecht, Cade (M) - South Walton
Gunter, Lydia (F) - Suwannee
Gunter, Paul (M) - Suwannee
Gunter, Ryleigh (F) - Florida High
Guster, Zy'koria (F) - Chipley
Guyton, Rodrick (M) - Ribault
Haag, Eliana (F) - Madison County
Hackett, Teagan (M) - Florida High
Hagans, Danielle (F) - Ribault
Hagen, Stephanie (F) - Bishop Kenny
Haight, Briena (F) - Union County
Hale, Benjamin (M) - Bishop Kenny
Hale, Daniel (M) - Bishop Kenny
Haley, Arwen (F) - Suwannee
Haley, Liza (F) - Episcopal
Halfacre , Holly (F) - Union County
Hall, Justin (M) - Bradford
Hall, Nathaniel (M) - Raines
Hammond, Anna (F) - Episcopal
Hampton, Latoya (F) - Union County
Hampton, Romero (M) - Andrew Jackson
Hardiman, Arianna (F) - Andrew Jackson
Harding, Melissa (F) - Bradford
Hardt, Theo (M) - Bolles
Hardwick, Bryce (M) - Raines
Hargrove, Ty (M) - Wolfson
Harrington, Destin (M) - Ribault
Harris , Henry (M) - Baldwin
Harris, Ashlyn (F) - Fernandina Beach
Harris, Elle (F) - Bolles
Harris, Josh (M) - Yulee
Harris, Kamari (F) - Raines
Harris, Krystian (M) - Bradford
Harris, Krystian (M) - Bradford
Harris, Rachel (F) - Union County
Harrison, Ahmad (M) - Godby
Harrison, Jillian (F) - Freeport
Hart, Andrew (M) - Andrew Jackson
Harvey, Alayna (F) - Santa Fe
Harvey, Madilynn (F) - Freeport
Harville, Jason (M) - Florida High
Hasty, Justin (M) - Madison County
Hatten, Kayla (F) - Godby
Hawkins, Lana (F) - Wakulla
Hawkins, Syon (M) - Raines
Hayes, Connor (M) - Episcopal
Hayes, Joseph (M) - Santa Fe
Hays, Emma (F) - Fernandina Beach
Heaton, Gavin (M) - Fort White
Henderson, Alexis (F) - Bolles
Henry, Acardio (M) - Ribault
Henry, Caleb (M) - Yulee
Henson, Elise (F) - Episcopal
Herd, Chloe (F) - Fernandina Beach
Hermanson, Ryleigh (F) - Suwannee
Hernandez, Preston (M) - South Walton
Hernandez, Roxanne (F) - Suwannee
Herrington, Jack (M) - Suwannee
Hetzler, Cheyenne (F) - Freeport
Hickman, Keiley (F) - Freeport
Higgins , Alexander (M) - Raines
Hilbert, Alex (M) - Godby
Hill, Ja'Kari (F) - Union County
Hill, Kennedy (F) - Andrew Jackson
Hill, Michael (M) - Union County
Hill, Tyrone (M) - Fort White
Hill, Willie (M) - Andrew Jackson
Hilliard , Amare (M) - Baldwin
Hills, Christin (M) - Bolles
Hinojosa, Lance (M) - South Walton
Hodges, Jonathan (M) - Andrew Jackson
Hoffman, Deborah (F) - Yulee
Hogan, Sadayah (F) - Chipley
Holcey, Chania (F) - Fernandina Beach
Holland, Chester (M) - Episcopal
Holley, Ja'kiem (M) - Chipley
Holmes, Alexis (F) - Bishop Kenny
Holmes, Anthony (M) - Union County
Holmes, Charlie (M) - North Bay Haven
Holmes, Montell (M) - Florida High
Holmes, Yamir (M) - Ribault
Horan, Daylin (M) - Suwannee
Horton, Josalyn (F) - Wolfson
House, Ethan (M) - Episcopal
Houston, Ja'maya (F) - Madison County
Houston, Kaitlyn (F) - South Walton
Houston, Marquise (M) - Godby
Howard, Matteline (F) - Taylor County
Huffman, John (M) - Yulee
Huggins, Ramari (M) - Godby
Hughes, Leah (F) - Wolfson
Hughes, Thomas (M) - North Bay Haven
Huguley, Kenia (F) - Yulee
Hulion, Callie (F) - Walton
Humphrey, Christian (M) - Andrew Jackson
Hunter, Kameron (M) - Andrew Jackson
Hunter, Loundreikwa (F) - Bradford
Hunter, Timothy (M) - Godby
Hunter, Trevon (M) - Godby
Hutchins, Isabella (F) - Bishop Kenny
Hutt, Meisa (F) - Florida High
Hutt, Yoshi (M) - Florida High
Ingram, Allan (M) - Godby
Ingram, Ryan (M) - Bolles
Inman, Keisean (M) - Florida High
Ivey, CJ (M) - Union County
Jackson, Deja (F) - Ribault
Jackson, Jayden (M) - Fort White
Jackson, Mikayla (F) - Andrew Jackson
Jacobs , Nashawn (M) - Baldwin
Jacobs , Jayawn (M) - Baldwin
Jacquot, Jack (M) - Episcopal
Jaffa, Micah (M) - Wolfson
Jakab, Jillian (F) - Bishop Kenny
James , Chason (M) - Baldwin
James, Carlton (M) - Godby
James, Curtis (M) - Wolfson
James, Satchell (M) - Chipley
Janney, Zach (M) - Episcopal
Jansen, Olivia (F) - Bishop Kenny
Janzow, Jack (M) - Fernandina Beach
Jefferson, Lauryn (F) - Paxon
Jenkins, Jacob (M) - Union County
Jennings, Kennedy (F) - Suwannee
Jerkins, Danielle (F) - Ribault
Jett, Jaelyn (F) - Santa Fe
Jeudine, Maritza (F) - Bishop Kenny
Ji, Daniel (M) - Bolles
Johnson , Libby (F) - Bolles
Johnson, Aiden (M) - Wolfson
Johnson, Alexa (F) - Freeport
Johnson, Amilya (F) - Wakulla
Johnson, Brandon (M) - Paxon
Johnson, D'vine (F) - Ribault
Johnson, DaMarion (M) - Madison County
Johnson, Dane (M) - Union County
Johnson, Davis (F) - Bishop Kenny
Johnson, Devon (M) - Ribault
Johnson, Gabrielle (F) - Paxon
Johnson, Jaiden (M) - Madison County
Johnson, Jordan (M) - Andrew Jackson
Johnson, Jorden (M) - Raines
Johnson, Kamilya (F) - Yulee
Johnson, Shelby (F) - Madison County
Johnson, Teryn (F) - Bolles
Johnston, Jeremy (M) - Florida High
Jones , Hayden (F) - Bolles
Jones, Braelyn (M) - Yulee
Jones, De'Manuel (M) - Suwannee
Jones, Deonte (M) - Union County
Jones, Deziah (F) - Santa Fe
Jones, Jhavoni (M) - Yulee
Jones, Johdeem (M) - Raines
Jones, Leigha (F) - West Nassau
Jones, Malik (M) - Yulee
Jones, Maryah (F) - Raines
Jones, Michael (M) - Florida High
Jones, Mikal (M) - Yulee
Jones, Parke (M) - Bolles
Jones, Timony (F) - Andrew Jackson
Jones, Vincent (M) - Yulee
Jonjock , Logan (M) - Baldwin
Joost, Christopher (M) - Bolles
Jordan, Jerimiah (M) - Fernandina Beach
Jordan, Joshua (M) - Yulee
Joseph, Charlotte (F) - Bolles
Joshi, Sohan (M) - Wolfson
Joyce, Valentino (M) - Ribault
Joyner, Hannah (F) - Florida High
Juntunen, Ethan (M) - Freeport
Juntunen, Joshua (M) - Freeport
Kallstrand, Owen (M) - Fernandina Beach
Kaufman, Zach (M) - Episcopal
Kaye, Owen (M) - Raines
Kellum, Elijah (M) - Bradford
Kelly , Israel (M) - Raines
Kelly, Davita (F) - Andrew Jackson
Kelly, Jazmine (F) - Andrew Jackson
Kemp, Jace (M) - Episcopal
Kemp, Kymaya (F) - Ribault
Kendrick, Demari (M) - Florida High
Kerkezi, Alexander (M) - Bishop Kenny
Kettle, Zac (M) - Wolfson
Killets, Canyon (M) - North Bay Haven
Killets, Gabrielle (F) - North Bay Haven
Kilpatrick, Nicholas (M) - Raines
Kimball, Dayne (M) - Bishop Kenny
King, Andrew (M) - Bradford
King, George (M) - Yulee
King, Mikjah (M) - Santa Fe
Kirillov, Simona (F) - Wolfson
Klamser, Koda (M) - North Bay Haven
Kling, Daniel (M) - North Bay Haven
Koelbel, Reid (M) - Bolles
Kolar, Shelby (F) - Episcopal
Korn, Neko (F) - Episcopal
Kotchen, Trammell (M) - Episcopal
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Krueger, Stella (F) - Episcopal
Kunovich, Max (M) - Bishop Kenny
Kyvik, Ben (M) - Florida High
Laguador III, Ireneo (M) - Wolfson
Laird, Will (M) - Episcopal
Lane, Dylan (M) - Union County
Langston , Bryson (M) - Baldwin
Largen, Alice (F) - Episcopal
Larrick, Andrew (M) - West Nassau
Lasalle, Nathan (M) - Bishop Kenny
Lathinghouse, Emma (F) - Walton
Laughton, Isabella (F) - Wakulla
Lawhon, Taylor (F) - Bishop Kenny
Lawrence, Elijah (M) - Bradford
Lawson, Julian (M) - Paxon
Lawson, Tay'vion (M) - Andrew Jackson
Layne, Jackson (M) - South Walton
Le, Preston (M) - Fernandina Beach
Leach, Jaidyn (F) - North Bay Haven
Leak-Harbour, Har'Mani (F) - Paxon
Leddy, Nate (M) - Episcopal
Lee Chong , Mia (F) - Bolles
Lee, Isabella (F) - Bolles
Lee, Keshawn (M) - Santa Fe
Lee, Parviele (M) - Bradford
Lee, Zariah (F) - Taylor County
Lee, Ze'Ja (F) - Florida High
Legare, Zhian (F) - Paxon
Leipau, Jackson (M) - Fernandina Beach
Leipau, Jackson (M) - Fernandina Beach
Lemke, Hayden (M) - Freeport
Leon, Skilynn (F) - Florida High
Leonard, Blake (M) - Paxon
Lester, Makailyn (F) - Fernandina Beach
Lewis , Bryson (M) - Raines
Lewis, Briyanah (F) - Godby
Lewis, Bryson (M) - Raines
Lewis, Henry (M) - Wakulla
Lewis, Kendal (F) - Episcopal
Lewis, Luke (M) - Keystone Heights
Lewis, Montana (F) - Suwannee
Lewis, Xzavier (M) - Godby
Leyva-Gonzales, Yilanna (F) - Bishop Kenny
Libby, Katherine (F) - Bolles
Likens, Nola (F) - Santa Fe
Lindblade, Dalton (M) - Suwannee
Litchfield, Skyler (M) - Santa Fe
Littles, Jordynn (F) - Bradford
Liuzzo, Jack (M) - Bishop Kenny
Lo Pilato, Maria (F) - Suwannee
Lobitana, Lucas (M) - North Bay Haven
Loftin, Emily (F) - Bolles
Logan, Terek (M) - Santa Fe
Long, Brooklyn (F) - Suwannee
Long, Jacarilc (F) - Santa Fe
Lopes-Santiago, Sebastian (M) - Yulee
Lopez, Sam (M) - Santa Fe
Louthain, Dylan (M) - Freeport
Love, Kendyal (F) - West Nassau
Love, Tyler (M) - Florida High
Lovett, Aden (M) - Yulee
Lovett, Kamari (M) - Suwannee
Luker, Reese (F) - Episcopal
Luker, Wyatt (M) - Episcopal
Lumpkin, Olivia (F) - Bishop Kenny
Luna, Derek (M) - Yulee
Luna, Justin (M) - Yulee
Lundgren, William (M) - North Bay Haven
Lyar, Si Si (F) - Bishop Kenny
Lyles, Felicity (F) - Bishop Kenny
Lynn, Lincoln (M) - West Nassau
Lytle, Robert (M) - Taylor County
Mabrey , Melinda (F) - Union County
Mabry, Brycen (M) - South Walton
Mack, Lauren (F) - Episcopal
Maclean, Keegan (M) - Wolfson
Magyari, Myo (M) - Fernandina Beach
Mainor, Alexander (M) - Wolfson
Maldonado, Eila (F) - Bishop Kenny
Maldonado-Eljaiek, Caleb (M) - Fernandina Beach
Mallory, Arnette (M) - Walton
Mallow, Daniel (M) - Wolfson
Manfredi, Izzy (F) - Bolles
Mann, Kenae (F) - Paxon
Manning, Terrance (M) - Ribault
Mantooth, Holden (M) - Suwannee
Marello, Andrew (M) - Wolfson
Marello, Mason (M) - Wolfson
Mark, Kate (F) - Bolles
Marquez, Julia-Elizabeth (F) - Bishop Kenny
Marshall, Alex (M) - Wakulla
Martin, Caroline (F) - Fernandina Beach
Martin, Nigel (M) - Chipley
Martinez, Aniya (F) - Paxon
Martinez, David (M) - Bishop Kenny
Martino, Chase (F) - Episcopal
Massa, Tessa (F) - Bishop Kenny
Massey, King (M) - Raines
Mattair, TJ (M) - Madison County
Mattison, Caleb (M) - Bishop Kenny
Maxwell, Collin (M) - Wolfson
Mayfield, Hank (M) - Bishop Kenny
Mayhew, Hayes (M) - Wolfson
Mazzella , Arianna (F) - Madison County
McBroom, Destiny (F) - Santa Fe
McCardell, Calvin (M) - Yulee
McCardell, Mylah (F) - Yulee
McCardell, Sarah (F) - Yulee
McCardell, Tiana (F) - Yulee
McClain, Tairese (M) - Baldwin
McClendon , Kyleigh (F) - Baldwin
McClure, Elizabeth (F) - Bolles
McCoy, Andrew (M) - Bishop Kenny
Mccoy, Blake (M) - Union County
McCoy, Brooke (F) - Episcopal
McCoy, Lilly (F) - Episcopal
McCoy, Terrell (F) - Bolles
Mccray, Lawrence (M) - Andrew Jackson
McCullough, Elijah (M) - Paxon
McDuffie, Kaleb (M) - Ribault
Mcelyea, Talon (M) - Freeport
McGruder, Leonard (M) - Paxon
Mchenry, Makiyah (F) - Florida High
Mcintyre, Jhamiyah (F) - Taylor County
McKay, Tristan (M) - Andrew Jackson
Mckee, Jenna (F) - Wolfson
McKenzie, Cornilius (M) - Walton
McKenzie, Lysa (F) - Bradford
McKenzie, Maddison (F) - Union County
McKenzie, Sommer (F) - Union County
McKinney, Holland (F) - Episcopal
McKinney, Matthew (M) - Fernandina Beach
McKinstry, Chloe (F) - Yulee
McLaughlin, Xander (M) - Pensacola Catholic
McLaurin, Kaiden (M) - Godby
McMahan, Aidan (M) - Bishop Kenny
McMath, Destiny (F) - Raines
McMillan, Madison (F) - Suwannee
McMullen, Jo'keria (F) - Suwannee
Mead, Cheyenne (F) - Wolfson
Medina, Era (M) - South Walton
Meiners, Luke (M) - Bolles
Melcher, Layla (F) - Freeport
Menchion, Kellen (M) - Florida High
Mendez, John (M) - Ribault
Merkel, Bryson (M) - Florida High
Messer, Preston (M) - Freeport
Meurer, Sonja (F) - Freeport
Meyer, Camryn (F) - Freeport
Meyers, Jake (M) - Madison County
Mezzio-Velardi, Leyton (M) - Fernandina Beach
Middleton, Jehzaria (F) - Raines
Mikulic, Julia (F) - Bolles
Miller, Ava (F) - Bishop Kenny
Miller, Bella (F) - Bolles
Miller, Gavin (M) - Madison County
Miller, Georgia (F) - Taylor County
Miller, Ian (M) - Fernandina Beach
Miller, Jayde (F) - Union County
Miller, Jayla (F) - Gadsden County
Miller, Mackenzie (F) - Santa Fe
Miller, Madison (F) - Bradford
Miller, Mark (M) - Raines
Miller, Presley (F) - Episcopal
Milline, Cylys (M) - Ribault
Milton, Thomas (M) - Bishop Kenny
Milton-Brown, Javian (M) - West Nassau
Mingo, James (M) - Taylor County
Minshew, Aiden (M) - Santa Fe
Misciagna, Cate (F) - Fernandina Beach
Mitchell, Cameren (M) - Godby
Mitchell, Jada (F) - Ribault
Mobley, Morgan (M) - Suwannee
Mobley, Sha'ron (M) - Madison County
Moe, Tafari (M) - Fort White
Moore, Bethany (F) - Raines
Moore, Charlie (M) - Bolles
Moore, Earl (M) - West Nassau
Morales, Abi (F) - Episcopal
Morales, William (M) - Bolles
Morales, William (M) - Ribault
Moreland, Truitte (M) - Andrew Jackson
Morgan , Jeramie (M) - Baldwin
Morgan, Dallis (F) - Bolles
Morgan, Dillan (M) - Bolles
Morgan, Whitney (F) - Episcopal
Morrell, Dennis (M) - Ribault
Morris, Antoine (M) - Walton
Morris, Naslynn (F) - Fernandina Beach
Mosqueda, Jack (M) - Bishop Kenny
Moultrie, Vincent (M) - Paxon
Moxey, Giana (F) - Suwannee
Muller, Abbey (F) - Bolles
Murzyn, Tyler (M) - North Bay Haven
Myers, Emily (F) - Wolfson
Myrick, Kamille (F) - Ribault
Myrick, Manijah (F) - Godby
Narvaez-Suarez, Cesar (M) - North Bay Haven
Ndorbor, Emmauel (M) - Ribault
Neal, Keimarion (M) - Santa Fe
Neenan, Eli (M) - Walton
Neill, Piper (F) - Episcopal
Nelson, Andrew (M) - Wakulla
Nelson, Skye (F) - Baldwin
Nelson, Tommy (M) - Baldwin
Newsome, Ja'Myrah (F) - Bradford
Nichols, Mikaela (F) - Fernandina Beach
Nick, Charles (M) - Freeport
Nihalani , Reema (F) - Bolles
Nix, Andrew (M) - Wakulla
Nolen, Mychal (M) - Godby
Northcut, Tyrell (M) - Godby
Norton, Collin (M) - Bolles
Nunez, Christian (M) - Suwannee
Nunez, Elijah (M) - Paxon
O'Brien, Jackson (M) - Bishop Kenny
Oakley, Regan (F) - Ribault
Ocana, Freddie (M) - Yulee
Oche, Joshua (M) - Episcopal
Odom, Jase (M) - Chipley
Odum, Mia (F) - Union County
Officer, Jake (M) - Episcopal
Okada, Kai (M) - Wolfson
Okoli, Onyinye (F) - Florida High
Okor, Kenechukwu (M) - Paxon
Oliver, Paige (F) - Godby
Ossi, Abby (F) - Episcopal
Ossi, Emily (F) - Episcopal
Osteen, Kaiden (M) - Fort White
Owens, Marquavious (M) - Suwannee
Owens, Nevaeh (F) - Andrew Jackson
Owens, Sebastian (M) - North Bay Haven
Padgett, Ciera (F) - Bolles
Pajcic, Aidan (F) - Episcopal
Palmer, Ashton (M) - Ribault
Palmer, Kendrick (M) - Paxon
Parales, Jason (M) - Keystone Heights
Parekh, Kiran (M) - Bolles
Pargman, Macy (F) - Bolles
Paris, Jameson (M) - South Walton
Park, Jaden (M) - Keystone Heights
Park, Kaylee (F) - Keystone Heights
Parker, Dylan (M) - North Bay Haven
Paske, Hanna (F) - West Nassau
Patel , Shyla (F) - Bolles
Patel, Akshar (M) - Paxon
Patel, Aryan (M) - Bolles
Patel, Kavya (F) - Bolles
Patrick, Hayley (F) - Suwannee
Paulson, Aime (F) - West Nassau
Payne, Kimora (F) - Ribault
Pecha, Gunnar (M) - Fernandina Beach
Perez, Neri (M) - Godby
Perez, Syrus (M) - Bishop Kenny
Perkins, Sam (M) - Episcopal
Perry, Samantha (F) - Bolles
Persall, Charles (M) - Godby
Pescara, Parker (M) - Keystone Heights
Peterson, Taylor (F) - Yulee
Petit, Parker (M) - Fernandina Beach
Petit-Bois, Ebony (F) - Godby
Petraites, Finn (M) - South Walton
Petty, Joshua (M) - Paxon
Phan, Dylan (M) - North Bay Haven
Phillips, Abrianna (F) - Episcopal
Phillips, Dashaydon (M) - Bolles
Phillips, Kenslee (F) - Keystone Heights
Phillips, Penelope (F) - Episcopal
Phuong, Skyla (F) - Fernandina Beach
Pickford, Mary (F) - North Bay Haven
Pierce, Lainey (F) - North Bay Haven
Pinkney, Soloman (M) - Baldwin
Pittman, Hayli (F) - Godby
Pittman, Reece (M) - Episcopal
Pitts , Jordin (F) - Baldwin
Plasencia, Jayda (F) - Fort White
Pleas, Micah (F) - Godby
Poe, Aydin (M) - Fernandina Beach
Pollak, Isabel (F) - Episcopal
Pollard, Jaylan (M) - Raines
Pollock , Khloe (F) - Baldwin
Ponder, David (M) - Andrew Jackson
Porkert, Megan (F) - Bishop Kenny
Porter, Rachael (F) - Ribault
Porter, Triniti (F) - Gadsden County
Powell, Hayden (M) - Fernandina Beach
Powell, Riley (F) - Bolles
Prahda, Bodhi (M) - Episcopal
Preaster, Zhiya (F) - Madison County
Pressel, Aaron (M) - Freeport
Price, Juel (M) - Yulee
Proctor, Kennedi (F) - Baldwin
Pullins, La'Shaunti (F) - Andrew Jackson
Quarles, Jamiyiah (F) - Godby
Quinn, Lauren (F) - Fernandina Beach
Quisenberry, Ava (F) - Florida High
Quisenberry, Elin (F) - Florida High
Rabil, Will (M) - Episcopal
Radovich, Sienna (F) - Yulee
Radwill , Utah (M) - Walton
Ramirez, Rafaela (F) - Bishop Kenny
Ramsay, Nels (M) - Bishop Kenny
Randolph, Xavier (M) - Godby
Ransom, Jaden (M) - Bishop Kenny
Rasel, Elisa (F) - Freeport
Rawls, Jaiden (M) - Ribault
Raymond, Harlie (F) - Freeport
Reddick, Azaria (F) - Madison County
Reddick, Jack (M) - Yulee
Redman, Isaiah (M) - Godby
Reed, JaQuan (M) - Andrew Jackson
Reed, Keira (F) - Yulee
Reichard, Katherine (F) - Bishop Kenny
Reid, Ethan (M) - Bishop Kenny
Resar, James (M) - Bishop Kenny
Revels, Taylor (M) - West Nassau
Revenaugh, Wesley (M) - Bishop Kenny
Reyes, Medina (M) - Walton
Reyes-Ramos, Kevin (M) - Yulee
Reyna, Maximus (M) - Walton
Reynolds, Sean (M) - Wolfson
Richard, Jomei (M) - Paxon
Richards, Elijah (M) - Wolfson
Richardson, Caleb (M) - Madison County
Richardson, Chaney (F) - Godby
Richardson, Isabelle (F) - Godby
Ridley, Khyona (F) - Ribault
Riggs, Gavin (M) - Paxon
Riles, Nazir (M) - Godby
Ring, Mackenzie (F) - Union County
Ringstad, Thor (M) - Freeport
Ritchie, Elijah (M) - Freeport
Ritchie, Jon (M) - Episcopal
Rivera, Miles (M) - Bolles
Rivers, Lauren (F) - Florida High
Robbins, Bryant (M) - Freeport
Roberts , Raheim (M) - Raines
Roberts, Elauna (F) - Union County
Roberts, Kwame (M) - Godby
Roberts, Passion (F) - Fernandina Beach
Robertshaw, Finley (F) - South Walton
Robinson, Amiya (F) - Wakulla
Robinson, Hayden (F) - Union County
Robinson, Jaden (M) - South Walton
Robinson, Jaden (M) - Walton
Robinson, Jonisha (F) - Raines
Robinson, Julia (F) - Florida High
Robinson, Matthew (M) - Ribault
Robinson, Ryan (M) - Wolfson
Robledo, Chloe (F) - Yulee
Robledo, Joseph (M) - Yulee
Rodman, Gabriel (M) - Bishop Kenny
Roe, Madeline (F) - Bishop Kenny
Rogers, Matthew (M) - Union County
Rohe, Beckham (M) - Fernandina Beach
Rojas, Amarion (M) - Suwannee
Rolle, Zyonna (F) - Ribault
Rosales, Andes (M) - West Nassau
Rosario, Ricardo (M) - Keystone Heights
Ross, Jalen (M) - Bolles
Ross, Morgan (F) - South Walton
Rossin, Michael (M) - Suwannee
Roundtree, Sydney (F) - Bishop Kenny
Rousselow, Alex (M) - Fernandina Beach
Rousselow, Alex (M) - Fernandina Beach
Rowe, Chris (M) - Episcopal
Royal, Camaryn (F) - Suwannee
Ruff , Santana (M) - Baldwin
Ruffin, Camari (M) - Taylor County
Ruge, Alexander (M) - Bolles
Ruth, Aaron (M) - Walton
Ruzanka, Andrew (M) - Bolles
Sacasas, William (M) - Santa Fe
Salameh, Kaley (F) - Episcopal
Sallet, Jeremiah (M) - Santa Fe
Salter, Evan (M) - Episcopal
Samaroo, Joshua (M) - Paxon
Sampeur, Zack (M) - Bishop Kenny
Sampson, Brayden (M) - Freeport
Sampson, Iluv (M) - Ribault
Sampson, James (M) - Ribault
Samuels, Jacqueline (F) - North Bay Haven
Samuels, Xavier (M) - Andrew Jackson
Sanders, David (M) - Chipley
Sanders, Jordan (M) - Raines
Santamaria, Sofia (F) - Bolles
Santos, Sophie (F) - West Nassau
Sapp, Tyler (M) - Keystone Heights
Sarzier, Luke (M) - Episcopal
Schiro, Zakade (M) - Freeport
Schneider, Oliviah (F) - Suwannee
Schofield , Ean (M) - Walton
Schonfeld, Leonard (M) - Wolfson
Schroeder, Isabella (F) - Fernandina Beach
Schultz, Rick (M) - Episcopal
Schuster, William (M) - Fernandina Beach
Scippio, Sanydra (F) - Baldwin
Scott, Brigadere (M) - Suwannee
Scuderi, Grace (F) - Fernandina Beach
Sebro, Jonathan (M) - Episcopal
Sell, Aiden (M) - Baldwin
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Senesac, Luke (M) - Episcopal
Senesac, Mackenna (F) - Episcopal
Sessions, Jr., Carl (M) - Raines
Sessions, Tori (F) - Bolles
Sessoms, Jeremy (M) - Episcopal
Shanks, Kendell (F) - Bradford
Shannahan, Alex (M) - Bishop Kenny
Sharma, Armaan (M) - Bolles
Sharma, Arrian (M) - Bolles
Sharp, Addison (F) - Wolfson
Sharp, Morgan (F) - Wolfson
Sharpe, Destiny (F) - Ribault
Shaw, Jahrod (M) - Ribault
Shaw, Jalyssia (F) - Ribault
Shaw, Joshua (M) - Fort White
Shealy, D'Jimiya (F) - Ribault
Sheppard, Hunter (M) - Keystone Heights
Shockley, Carson (M) - Bolles
Shorter, Kobi (F) - Ribault
Shrider , Anaya (F) - Baldwin
Shurter, Alexander (M) - Fernandina Beach
Simmons, Christopher (M) - Chipley
Simmons, Levi (M) - Fernandina Beach
Simon, Jyon (M) - Raines
Simpkins, Danzell (M) - Episcopal
Singh, Gurbani (F) - Paxon
Sirmones, Faith (F) - Union County
Sirmons, La'Darius (M) - Chipley
Slama, John (M) - Paxon
Smith , Isaiah (M) - Gadsden County
Smith , Malachi (M) - Baldwin
Smith, Aidan (M) - South Walton
Smith, Andrew (M) - Wolfson
Smith, Angelo (M) - Andrew Jackson
Smith, Bartlett (M) - Bolles
Smith, Brielle (F) - Paxon
Smith, Daina (F) - Union County
Smith, Dan (M) - Andrew Jackson
Smith, Ellie (F) - Bolles
Smith, Fisher (M) - Taylor County
Smith, Gavin (M) - Union County
Smith, Jhy'Terrian (M) - Suwannee
Smith, Ke'wan (M) - Ribault
Smith, Lou Jack (M) - Suwannee
Smith, Taleyah (F) - Union County
Smith, Wendy (F) - Ribault
Smothers, Maleah (F) - Raines
Smyth, Brayden (M) - Bradford
Snyder, Andrew (M) - Episcopal
Solorzano, Esteban (M) - North Bay Haven
Spears, Isabella (F) - South Walton
Spencer, Coleman (M) - Bolles
St.Louis, Julien (M) - Paxon
Stafford, Jaylen (M) - Paxon
Stallworth , Jayden (M) - Baldwin
Stam , Sofie (F) - Bolles
Stanley-Cunningham, Ayanni (F) - Ribault
Starks, Santana (M) - Bolles
Starling, Clay (M) - Suwannee
Starling, Hayden (M) - Bradford
Starling, Issac (M) - Suwannee
Staten, Jasmine (F) - Chipley
Stengel, Caidence (F) - Santa Fe
Stephenson, Delilah (F) - Fernandina Beach
Steppe , Ethan (M) - Walton
Stevens, Arinthius (M) - Godby
Stevens, Nyobi (F) - Ribault
Stevenson, Elijah (M) - Bolles
Stewart, Hamilton (M) - Bishop Kenny
Stewart, John (M) - Episcopal
Stokes, Ka'Mari (F) - Ribault
Straughter , Tomeace (F) - Madison County
Strickland, Daisy (F) - Florida High
Strong, Qyntel (M) - Godby
Strubhar, Jack (M) - Episcopal
Stuckey, Serenity (F) - Walton
Stuntz, Olivia (F) - Fernandina Beach
Sumner, Elise (F) - Bolles
Sumner, Liam (M) - Bolles
Sumner, Olivia (F) - Bishop Kenny
Surface, Hadley (F) - Bolles
Sussman, Eden (F) - Episcopal
Suvoski, Avery (F) - Bolles
Swain, Waylan (M) - Bolles
Sweat, Jonathan (M) - Taylor County
Sweeney, Matthew (M) - Madison County
Sykes, Tytiana (F) - Ribault
Tanner, Jordan (M) - Wakulla
Taylor, Janie (F) - Episcopal
Taylor, Journey (F) - Walton
Taylor, Mia (F) - Raines
Taylor, Nyayla (F) - Ribault
Teck, Marco (M) - Walton
Teck, Pedro (M) - Walton
Telleria, Nerea (F) - Freeport
Terrell, Dari'ona (F) - Fernandina Beach
Terry , Varrian (M) - Madison County
Thomas , Jazmine (F) - Baldwin
Thomas , Solomon (M) - Raines
Thomas, Au'vion (M) - Wakulla
Thomas, Autumn (F) - Raines
Thomas, Bryce (M) - Bradford
Thomas, James (M) - Keystone Heights
Thomas, Jeremiah (M) - Ribault
Thomas, Keely (F) - Freeport
Thomas, Kendall (F) - Florida High
Thomas, Kyendra (F) - Wakulla
Thomas, Robert (M) - Union County
Thomas, Sky'Kerrium (M) - Baldwin
Thomas, Tiffani (F) - Raines
Thorson, Addie (F) - Bishop Kenny
Thorson, Cooper (M) - Bishop Kenny
Tice, Maxton (M) - Bishop Kenny
Tillman, Tyrik (M) - Madison County
Timmerman, Hannah (F) - Wolfson
Timmons, Cassidy (F) - Paxon
Todd, Reese (F) - Fort White
Tolliver, Amani (F) - Wakulla
Torres, Tiara (F) - Suwannee
Toson, Nathan (M) - Ribault
Towels, Hayli (F) - Godby
Towkach, Shelby (F) - Yulee
Townsend , Sean (M) - Baldwin
Trager, Elli (F) - Bolles
Traver, Ian (M) - West Nassau
Trent , Regina (F) - Baldwin
Trobaugh, Carter (M) - Episcopal
Trobaugh, Davis (M) - Episcopal
Trotman, Jaquez (M) - Ribault
Troy, Javarie (M) - Madison County
Troy, Malakhai (M) - Walton
Truitt, Arman (M) - West Florida
Truog, Max (M) - Bolles
Tucker, Grayson (F) - Wolfson
Tucker, Reese (F) - Wolfson
Tuckey, Shiloh (F) - Suwannee
Tuckler, Domingo (M) - Florida High
Turner, Corey (M) - Wakulla
Turner, Jamari (M) - Keystone Heights
Turner, Kiley (F) - Wakulla
Turner, Kyndal (F) - Paxon
Twardy, Luke (M) - Fernandina Beach
Tyson , Braylen (M) - Union County
Tyson, Trejan (M) - Bradford
Vandenabeele, Megan (F) - Fernandina Beach
Vaughn, Anne (F) - Bishop Kenny
Velazquez, Gavin (M) - West Nassau
Veux, Julie (F) - Raines
Vickers, Izayah (M) - Florida High
Vinas, Alejandro (M) - Bishop Kenny
Vormack, Morgan (F) - Episcopal
Vormack, Victoria (F) - Episcopal
Vos, Miyuki (F) - Florida High
Voss, Javaughn (M) - Walton
Vought, Aniyah (F) - Suwannee
Wagner, Brady (M) - Bishop Kenny
Wahl, Ryeland (M) - Keystone Heights
Wainwright, Will (M) - Suwannee
Walden, Alaynah (F) - Raines
Walker, Hamire (M) - Raines
Walker, Lyric (F) - Andrew Jackson
Walker, Shawn (M) - North Bay Haven
Walker, Tae (F) - Godby
Walker, Zion (M) - Suwannee
Wallace, William (M) - South Walton
Walls, Jasmine (F) - Keystone Heights
Walsky, Bradyn (M) - West Nassau
Walton, Noah (M) - South Walton
Ward , Kylie (F) - Baldwin
Ware, Donnel (M) - Madison County
Warren, James (M) - Bishop Kenny
Washburn, Aidan (M) - Wolfson
Washington , Jelani (M) - Gadsden County
Washington , Kelan (M) - Walton
Washington, Calvin (M) - Taylor County
Washington, Garyn (M) - Florida High
Washington, Jayla (F) - Fernandina Beach
Washington, Nyla (F) - Godby
Watts, Bianca (F) - Florida High
Watts, Ethan (M) - Fernandina Beach
Watts, Skyler (F) - Episcopal
Waybright, Olivia (F) - West Nassau
Webb, Jeremy (M) - Suwannee
Webbe, Kaitlynn (F) - Andrew Jackson
Webber, Tunasia (F) - Ribault
Weeks, Ruby (F) - Fernandina Beach
Wells, Christian (M) - Episcopal
Wells, Ryan (M) - North Bay Haven
Wells, Savina (F) - Fernandina Beach
Wemm, Sam (M) - Florida High
Werstine, Giovanna (F) - Wolfson
West , Zara (F) - Bolles
West, Za'Marion (M) - Madison County
Wetherhill, Jack (M) - Fernandina Beach
Wheelis, Angel-Leigh (F) - South Walton
Wheldon, Emily (F) - Bishop Kenny
Whitaker, Logan (M) - Wolfson
White, Dominique (F) - Freeport
White, Doshia (F) - Suwannee
White, Olivia (F) - Walton
Wigsten, Brian (M) - Florida High
Wilde, Kilja (M) - West Nassau
Wilkerson, James (M) - Wolfson
Willcox, Kinsey (F) - Fort White
Williams, Alani (F) - Raines
Williams, Alex (M) - Andrew Jackson
Williams, Aniya (F) - Florida High
Williams, Beck (M) - South Walton
Williams, Branden (M) - Bradford
Williams, Bryanna (F) - Godby
Williams, Caleb (M) - Ribault
Williams, Cyrus (M) - Godby
Williams, Dakota (M) - Chipley
Williams, De'Shawn (M) - Keystone Heights
Williams, Denaria (F) - Godby
Williams, Devon (M) - Godby
Williams, Ella (F) - Baldwin
Williams, Ellery (F) - Wolfson
Williams, Elliana (F) - Florida High
Williams, Iason (M) - Raines
Williams, Jack'Quez (M) - Andrew Jackson
Williams, Josiah (M) - Episcopal
Williams, LLeyton (M) - Godby
Williams, Mari (F) - Union County
Williams, Markez (M) - Yulee
Williams, Nasir (M) - Madison County
Williams, Niya (F) - Paxon
Williams, Pierce (M) - South Walton
Williams, Rashawn (M) - Santa Fe
Williams, Sakiya (F) - Gadsden County
Williams, Tareeq (M) - Ribault
Williams, Tierra (F) - Union County
Williams, Zaden (M) - Union County
Willig, Ryland (M) - Freeport
Wilson, Alexis (F) - Bishop Kenny
Wilson, Anthony (M) - Suwannee
Wilson, Braedon (M) - Wolfson
Wilson, Henry (M) - Wolfson
Wilson, Ivy (F) - Union County
Wilson, Jonas (M) - Wolfson
Wilson, Julia (F) - Walton
Wilson, Kelsey (F) - Raines
Wilson, Moliek (M) - Andrew Jackson
Wilson, Rian (M) - Baldwin
Wilson, Zoltin (M) - Freeport
Wise, Trainor (M) - Freeport
Woleshin, Gavin (M) - Fernandina Beach
Woleshin, Gavin (M) - Fernandina Beach
Wolfe, Presley (F) - Bolles
woodall, bobo (M) - Union County
Wooden, Reignah (F) - Baldwin
Woodruff, Austin (M) - Taylor County
Woods, Kayla (F) - Suwannee
Worley, Claire (F) - Bolles
Worthy , Neamiah (M) - Baldwin
Wright, Avery (M) - Wolfson
Wright, Jaiden (M) - Yulee
Wright, Jaylen (M) - Freeport
Wright, Nahji (F) - Walton
Wright, Paul (M) - Ribault
Wright, Raegan (F) - Walton
Wright, William (M) - Episcopal
Wynn, Lakyla (F) - Ribault
Yeabower, Eli (M) - Freeport
Yhair, Moran (M) - Santa Fe
Yoachum, Rylie (F) - Baldwin
Young, Aaron (M) - Santa Fe
Young, Kassidy (F) - Florida High
Young, Kennedy (F) - Yulee
Young, Omari (M) - Yulee
Zanders, Delvion (M) - Godby
Zelaya-Guerra, Jery (M) - Ribault
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
400H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Danzy, Micahi
SR
Florida High
10.57
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.3
2
Burroughs, Naeem
SO
Bolles
10.64
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2.0
3
Gardner, Kenyon
JR
Paxon
10.76
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
4
Brown , Kelvin
SO
Baldwin
10.90
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
0.2
4
Collier, Chase
JR
Bolles
10.90
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
1.2
6
Donaldson, Deltonio
JR
Gadsden County
10.92
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3.8
7
Kaye, Owen
SO
Raines
10.93
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
1.2
8
Dewees, Julian
SR
Bishop Kenny
10.94
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
3.1
9
Kellum, Elijah
SR
Bradford
10.95
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2.0
10
Resar, James
SR
Bishop Kenny
10.99
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1.3
11
Zanders, Delvion
SR
Godby
11.01
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.7
12
Caldwell, Simeon
SO
Bolles
11.02
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2.0
13
Chandler, Nehemiah
SR
Wakulla
11.05
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.3
14
Neal, Keimarion
SO
Santa Fe
11.08
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2.0
14
Brinson, Samron
SR
Wakulla
11.08
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.4
16
Shaw, Jahrod
SR
Ribault
11.12
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
17
Coleman, Gabriel
SR
Bolles
11.14
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2.0
18
Barrow , Keon
FR
Baldwin
11.15
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.7
18
Christain, John
SR
Madison County
11.15
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.9
20
Daniels, Kahlan
JR
Bishop Kenny
11.18
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
3.1
21
Owens, Marquavious
SR
Suwannee
11.20
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
1.7
22
Goodwin , Dominic
JR
Walton
11.21
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.6
23
Wilson, Moliek
SR
Andrew Jackson
11.24
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.8
24
Richard, Jomei
JR
Paxon
11.26
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
0.3
25
Francis, Jaylen
JR
Ribault
11.27
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.5
25
Samuels, Xavier
SR
Andrew Jackson
11.27
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
27
Starks, Santana
SO
Bolles
11.33
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-1.7
28
West, Za'Marion
SO
Madison County
11.35
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.6
28
Blake, Nyzair
SR
Wolfson
11.35
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.2
30
Kilpatrick, Nicholas
SR
Raines
11.36
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
1.9
31
Diston, Dayquan
SR
Union County
11.37
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
0.4
32
Donovan, John
JR
Bishop Kenny
11.39
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1.2
33
Brown, Treylen
JR
Bolles
11.40
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.1
34
Hunter, Timothy
SR
Godby
11.41
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.8
34
Rossin, Michael
JR
Suwannee
11.41
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
1.7
34
Osteen, Kaiden
SR
Fort White
11.41
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.1
37
Okor, Kenechukwu
SR
Paxon
11.42
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
-0.1
38
Hunter, Trevon
JR
Godby
11.43
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3.0
39
Williams, Branden
JR
Bradford
11.45
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.1
40
Smith, Jhy'Terrian
SO
Suwannee
11.46
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
-0.1
41
Terry , Varrian
SR
Madison County
11.47
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.5
42
Vickers, Izayah
8
Florida High
11.48
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
-0.2
43
Ritchie, Jon
JR
Episcopal
11.49
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
0.4
43
Ransom, Jaden
SO
Bishop Kenny
11.49
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
+0.0
45
Lawrence, Elijah
SO
Bradford
11.50
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.1
46
Hackett, Teagan
SO
Florida High
11.52
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3.0
47
Ramsay, Nels
SR
Bishop Kenny
11.53
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
+0.0
48
Bryant , Za'Vion
SR
Madison County
11.56
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.6
48
Harris , Henry
FR
Baldwin
11.56
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.4
48
Richards, Elijah
SO
Wolfson
11.56
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.2
100 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Turner, Kyndal
SR
Paxon
11.90
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
2.4
2
Watts, Skyler
SR
Episcopal
11.95
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1.4
3
Freeman, Evie
SO
Bolles
12.03
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
4
Bethea, Amia
SO
Union County
12.16
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
5
Webbe, Kaitlynn
SR
Andrew Jackson
12.33
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.2
6
Evatt, Tristen
SR
Yulee
12.35
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.0
7
Williams, Aniya
FR
Florida High
12.37
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.8
7
Graham, Bella
8
Bolles
12.37
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
9
Blackshear, Kareema
JR
Baldwin
12.51
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.4
10
McBroom, Destiny
SR
Santa Fe
12.69
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
11
Mack, Lauren
SR
Episcopal
12.71
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1.4
11
Callahan, Jaida
SO
Paxon
12.71
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.0
13
Mchenry, Makiyah
SO
Florida High
12.79
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.4
14
Okoli, Onyinye
SR
Florida High
12.81
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
0.8
15
Thorson, Addie
SR
Bishop Kenny
12.82
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
2.4
16
Blackman , Makail
SO
Baldwin
12.85
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.0
17
Acres, Navaya
FR
Raines
12.88
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.2
18
Richardson, Chaney
SR
Godby
12.89
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.7
19
Leon, Skilynn
SR
Florida High
12.94
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
0.9
20
Foster, Ta'Nia
SO
Paxon
12.95
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.9
20
Trent , Regina
8
Baldwin
12.95
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.6
20
Williams, Niya
SO
Paxon
12.95
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
20
Baldwin, Ava
7
Florida High
12.95
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.7
24
Hagans, Danielle
FR
Ribault
12.98
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2.5
25
Bruton, Deondra
SR
Madison County
13.00
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.2
26
Jennings, Kennedy
SO
Suwannee
13.01
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
-0.1
27
Williams, Denaria
JR
Godby
13.04
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.2
27
Leak-Harbour, Har'Mani
JR
Paxon
13.04
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.4
29
Morgan, Dallis
SO
Bolles
13.09
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
30
McCoy, Brooke
SO
Episcopal
13.10
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.5
31
Compere, Brielle
JR
Andrew Jackson
13.11
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
32
Johnson, Kamilya
JR
Yulee
13.12
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-0.1
33
Selmer, Chloe
SR
Episcopal
13.14
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.6
33
Coyle, Clare
SR
Bishop Kenny
13.14
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1.6
35
Mcintyre, Jhamiyah
SO
Taylor County
13.15
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
-0.9
36
Harris, Elle
FR
Bolles
13.19
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
37
Alston, Shaniya
SO
Raines
13.21
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.4
38
Lyles, Felicity
FR
Bishop Kenny
13.22
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
1.6
39
Jones, Deziah
SR
Santa Fe
13.31
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
-1.8
39
Jones, Timony
FR
Andrew Jackson
13.31
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.5
41
Jackson, Mikayla
FR
Andrew Jackson
13.35
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.5
42
Fergerson, Diamond
JR
Bradford
13.38
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.2
43
Shanks, Kendell
SO
Bradford
13.39
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
44
Stokes, Ka'Mari
SR
Ribault
13.43
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.6
45
Wilson, Kelsey
JR
Raines
13.44
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.2
46
Gardner, Sa'marria
SR
Ribault
13.45
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.6
47
Horton, Josalyn
JR
Wolfson
13.47
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
2.2
48
Myrick, Manijah
SO
Godby
13.52
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.6
49
Green, Ja'Nyla
SR
Santa Fe
13.56
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.2
49
White, Dominique
JR
Freeport
13.56
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
1.7
49
Oliver, Paige
SO
Godby
13.56
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
0.8
200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Danzy, Micahi
SR
Florida High
21.02
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.7
2
Kaye, Owen
SO
Raines
21.79
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.3
3
Donaldson, Deltonio
JR
Gadsden County
21.83
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.8
4
Zanders, Delvion
SR
Godby
21.90
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.8
5
Starks, Santana
SO
Bolles
21.99
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.0
6
Collier, Chase
JR
Bolles
22.02
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
1.1
7
Brown , Kelvin
SO
Baldwin
22.07
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1.2
8
Gardner, Kenyon
JR
Paxon
22.27
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.9
9
Richard, Jomei
JR
Paxon
22.29
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.3
9
Neal, Keimarion
SO
Santa Fe
22.29
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.0
11
Burroughs, Naeem
SO
Bolles
22.41
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-1.0
12
Barrow , Keon
FR
Baldwin
22.48
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.6
12
Shaw, Jahrod
SR
Ribault
22.48
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.6
14
Dewees, Julian
SR
Bishop Kenny
22.77
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
0.2
14
Coleman, Gabriel
SR
Bolles
22.77
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.0
16
Okor, Kenechukwu
SR
Paxon
22.80
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.8
17
Ruff , Santana
SO
Baldwin
22.87
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.6
18
Sampson, Brayden
JR
Freeport
22.91
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
2.2
19
Kilpatrick, Nicholas
SR
Raines
22.93
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.8
20
Rossin, Michael
JR
Suwannee
23.05
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
-0.3
21
Anderson, Joshua
SR
Paxon
23.07
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.7
22
Diston, Dayquan
SR
Union County
23.08
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
0.3
23
Francis, Jaylen
JR
Ribault
23.10
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1.3
24
Smith, Jhy'Terrian
SO
Suwannee
23.11
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
-2.2
25
Daniels, Kahlan
JR
Bishop Kenny
23.13
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
-1.5
26
Goodwin, Davis
SO
Freeport
23.14
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
2.2
27
Donovan, John
JR
Bishop Kenny
23.15
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.3
28
Buchanon, Chase
SR
Episcopal
23.22
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.2
29
Samuels, Xavier
SR
Andrew Jackson
23.31
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
-1.1
30
Lee, Keshawn
JR
Santa Fe
23.33
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.0
31
Whitaker, Logan
FR
Wolfson
23.40
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.4
32
Osteen, Kaiden
SR
Fort White
23.41
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3.0
33
Ford, Eriyon
SO
Raines
23.42
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
34
Downer-Barrett, Jonathan
SO
Raines
23.43
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1.4
35
Goodwin , Dominic
JR
Walton
23.48
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-0.1
36
Kemp, Jace
FR
Episcopal
23.53
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-3.1
37
Twardy, Luke
JR
Fernandina Beach
23.62
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-1.0
37
Smith, Lou Jack
SO
Suwannee
23.62
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
-0.3
39
Jones, Deonte
SR
Union County
23.63
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
-2.2
40
Beard, Russell
SR
Episcopal
23.64
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.8
41
Price, Juel
JR
Yulee
23.73
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.6
42
West, Za'Marion
SO
Madison County
23.74
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
1.2
43
Wilson, Moliek
SR
Andrew Jackson
23.79
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.8
44
Smith , Isaiah
SO
Gadsden County
23.88
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3.0
45
Mabry, Brycen
JR
South Walton
23.90
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
-0.6
46
Sampeur, Zack
SO
Bishop Kenny
24.05
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
1.3
46
Hunter, Timothy
SR
Godby
24.05
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
-1.3
48
Poe, Aydin
FR
Fernandina Beach
24.07
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.9
48
Moe, Tafari
JR
Fort White
24.07
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.4
50
Cabrera, Daniel
SR
Yulee
24.08
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-4.5
200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Watts, Skyler
SR
Episcopal
24.22
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.6
2
Webbe, Kaitlynn
SR
Andrew Jackson
24.52
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.6
3
Turner, Kyndal
SR
Paxon
25.04
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.6
4
Bethea, Amia
SO
Union County
25.14
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
5
Graham, Bella
8
Bolles
25.16
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
6
Williams, Aniya
FR
Florida High
25.23
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.4
7
Proctor, Kennedi
SO
Baldwin
25.67
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.3
8
Mack, Lauren
SR
Episcopal
26.05
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.6
9
McCoy, Brooke
SO
Episcopal
26.24
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-1.1
10
Bow, Jadyn
FR
Episcopal
26.26
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-0.6
11
Foster, Ta'Nia
SO
Paxon
26.42
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.3
12
Callahan, Jaida
SO
Paxon
26.48
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.3
13
Richardson, Chaney
SR
Godby
26.52
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.9
14
McBroom, Destiny
SR
Santa Fe
26.58
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
15
Okoli, Onyinye
SR
Florida High
26.79
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.9
16
Trent , Regina
8
Baldwin
26.80
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-1.1
17
Morgan, Dallis
SO
Bolles
26.81
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
18
Coyle, Clare
SR
Bishop Kenny
26.83
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.7
19
Hagans, Danielle
FR
Ribault
26.84
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
1.0
20
Williams, Denaria
JR
Godby
26.94
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.4
21
Williams, Niya
SO
Paxon
26.97
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.5
22
Acres, Navaya
FR
Raines
27.05
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.6
23
Hoffman, Deborah
SO
Yulee
27.12
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
3.2
24
Johnson, Kamilya
JR
Yulee
27.16
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-2.1
25
Mchenry, Makiyah
SO
Florida High
27.17
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
2.1
26
Lyles, Felicity
FR
Bishop Kenny
27.26
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
-0.2
26
Oliver, Paige
SO
Godby
27.26
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
0.2
28
McMath, Destiny
SO
Raines
27.35
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.3
29
Blackman , Makail
SO
Baldwin
27.46
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.3
30
Thorson, Addie
SR
Bishop Kenny
27.55
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.6
31
Booker, Kaelyn
JR
Bradford
27.57
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
1.7
32
White, Dominique
JR
Freeport
27.69
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
2.5
33
Mcintyre, Jhamiyah
SO
Taylor County
27.80
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
-0.5
34
Jackson, Mikayla
FR
Andrew Jackson
27.82
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.3
35
Jones, Deziah
SR
Santa Fe
27.84
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
-1.4
36
Blackshear, Kareema
SO
Baldwin
27.85
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.1
37
Compere, Brielle
JR
Andrew Jackson
27.88
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.3
38
Kelly, Jazmine
FR
Andrew Jackson
28.06
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-1.1
39
Bush, Ashlyn
FR
Episcopal
28.09
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.5
40
Fuller, Anndersn
SO
Fort White
28.11
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
41
Alston, Shaniya
SO
Raines
28.12
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.3
42
Park, Kaylee
FR
Keystone Heights
28.16
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
-0.3
43
Gardner, Sa'marria
SR
Ribault
28.23
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
43
Jones, Timony
FR
Andrew Jackson
28.23
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.1
45
DJavaheri, Christine
JR
Keystone Heights
28.31
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
1.2
46
Albertie, Alyssa
SO
Yulee
28.38
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
1.2
47
Jeudine, Maritza
FR
Bishop Kenny
28.39
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.4
47
Walker, Lyric
JR
Andrew Jackson
28.39
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
49
Roberts, Passion
SO
Fernandina Beach
28.48
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
1.2
50
Hardiman, Arianna
JR
Andrew Jackson
28.59
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
50
Demps, Sa'Niyah
SO
Madison County
28.59
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
2.4
50
Mark, Kate
FR
Bolles
28.59
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-1.1
400 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Danzy, Micahi
SR
Florida High
46.77
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Buist, Dashawn
SR
Andrew Jackson
48.54
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
3
Zanders, Delvion
SR
Godby
49.59
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Ransom, Jaden
SO
Bishop Kenny
49.66
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
5
Starks, Santana
SO
Bolles
49.69
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
6
Francis, Joshua
SR
Ribault
50.36
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
Anderson, Joshua
SR
Paxon
50.41
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
8
Jones, Deonte
SR
Union County
51.48
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
9
Officer, Jake
JR
Episcopal
51.53
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
10
Higgins , Alexander
SO
Raines
51.59
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
11
Easley, Jaleel
JR
Bradford
51.72
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
12
Ruff , Santana
SO
Baldwin
51.81
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
13
Downer-Barrett, Jonathan
SO
Raines
51.82
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
Beard, Russell
SR
Episcopal
51.90
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
15
Williams, Alex
JR
Andrew Jackson
52.00
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
16
Lewis, Bryson
SO
Raines
52.23
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
17
Johnson, Jorden
FR
Raines
52.51
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
18
Price, Juel
JR
Yulee
52.54
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
19
Whitaker, Logan
FR
Wolfson
52.60
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
20
Francis, Julian
SR
Ribault
52.62
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
21
Johnson, Jordan
JR
Andrew Jackson
52.66
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
22
Twardy, Luke
JR
Fernandina Beach
52.67
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
23
Kemp, Jace
FR
Episcopal
52.73
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
24
Donaldson, Deltonio
JR
Gadsden County
52.76
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
25
Ponder, David
JR
Andrew Jackson
52.93
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
26
Hill, Willie
SR
Andrew Jackson
53.10
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
27
Christain, NaQuez
SO
Madison County
53.27
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
28
Hilliard , Amare
SO
Baldwin
53.28
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
29
Thomas, Robert
SO
Union County
53.34
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
30
Phillips, Dashaydon
FR
Bolles
53.36
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
31
Bacon , Raquez
SR
Raines
53.39
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
32
Goodwin, Davis
SO
Freeport
53.46
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
33
Okor, Kenechukwu
SR
Paxon
53.48
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
34
Richard, Jomei
JR
Paxon
53.53
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
35
Billings, Hudson
FR
Fernandina Beach
53.63
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
36
Milline, Cylys
SO
Ribault
53.65
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
37
Faint, Michael
JR
North Bay Haven
53.67
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
38
Jacobs , Nashawn
SO
Baldwin
53.71
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
39
Gale, Harrison
JR
Bishop Kenny
53.75
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
40
Cherry, Jason
SO
Suwannee
53.78
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
41
Cooks, Frederick
FR
Suwannee
53.79
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
42
Mobley, Morgan
SR
Suwannee
54.00
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
43
Herrington, Jack
SO
Suwannee
54.17
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
43
Chilton, Calvin
SO
Freeport
54.17
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
45
Barnes, Joshua
SO
Yulee
54.21
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
46
Addison - Love, Tony
SO
Baldwin
54.34
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
47
Norton, Collin
JR
Bolles
54.39
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
48
Janzow, Jack
FR
Fernandina Beach
54.42
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
49
Arnold , Kaori
SO
Baldwin
54.43
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
50
Williams, Cyrus
JR
Godby
54.51
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
400 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Webbe, Kaitlynn
SR
Andrew Jackson
54.66
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2
Watts, Skyler
SR
Episcopal
56.31
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Hill, Kennedy
SR
Andrew Jackson
56.77
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
4
Proctor, Kennedi
SO
Baldwin
57.53
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
5
Daise, Jayla
JR
Andrew Jackson
58.00
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
6
Hagans, Danielle
FR
Ribault
59.39
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
7
Webber, Tunasia
SO
Ribault
59.73
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
8
Quisenberry, Elin
7
Florida High
1:00.85
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
9
Kelly, Jazmine
FR
Andrew Jackson
1:01.56
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
10
Legare, Zhian
SR
Paxon
1:01.73
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
11
Mack, Lauren
SR
Episcopal
1:01.87
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
12
Thorson, Addie
SR
Bishop Kenny
1:01.88
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
13
Massa, Tessa
JR
Bishop Kenny
1:02.02
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
14
McMath, Destiny
SO
Raines
1:02.65
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
15
Borghese, Isabella
8
Episcopal
1:02.67
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
16
Libby, Katherine
SO
Bolles
1:02.72
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
17
Jennings, Kennedy
SO
Suwannee
1:02.92
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
18
Okoli, Onyinye
SR
Florida High
1:03.21
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
19
Jones, Maryah
SO
Raines
1:04.02
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
20
Jett, Jaelyn
FR
Santa Fe
1:04.55
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
21
Gilliam, Makayla
JR
Santa Fe
1:04.70
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
22
Turner, Kyndal
SR
Paxon
1:04.85
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
23
Harris, Kamari
FR
Raines
1:04.90
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
24
Jones, Deziah
SR
Santa Fe
1:04.95
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
25
Bryant, Nia
SR
Paxon
1:05.25
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
26
Thomas, Kendall
8
Florida High
1:05.36
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
27
Mark, Kate
FR
Bolles
1:05.52
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
28
Surface, Hadley
7
Bolles
1:05.56
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
29
Bush, Ashlyn
FR
Episcopal
1:05.61
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
30
Veux, Julie
FR
Raines
1:05.75
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
31
Butler, Victoria
SO
Godby
1:05.82
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
32
McCoy, Lilly
SO
Episcopal
1:06.47
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
33
Peterson, Taylor
FR
Yulee
1:06.59
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
34
McCardell, Tiana
FR
Yulee
1:06.76
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
34
Preaster, Zhiya
FR
Madison County
1:06.76
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
36
Hammond, Anna
8
Episcopal
1:07.15
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
37
Mann, Kenae
FR
Paxon
1:07.24
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
38
Faint, Kyla
SO
North Bay Haven
1:07.25
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
39
Leon, Skilynn
SR
Florida High
1:07.41
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
40
Davidsen, Scarlett
7
Episcopal
1:07.42
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
41
West , Zara
8
Bolles
1:07.54
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
42
Hardiman, Arianna
JR
Andrew Jackson
1:07.69
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
43
Strickland, Daisy
6
Florida High
1:07.74
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
44
Timmerman, Hannah
JR
Wolfson
1:07.96
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
45
Enos, Mary
SR
Santa Fe
1:08.23
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
46
Mcintyre, Jhamiyah
SO
Taylor County
1:08.25
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
47
Pickford, Mary
7
North Bay Haven
1:08.26
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
48
Wilson, Kelsey
JR
Raines
1:08.51
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
49
Hulion, Callie
SR
Walton
1:08.57
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
50
Hetzler, Cheyenne
SO
Freeport
1:08.68
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
800 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Officer, Jake
JR
Episcopal
1:54.28
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
2
Vinas, Alejandro
SR
Bishop Kenny
1:56.72
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
3
Liuzzo, Jack
JR
Bishop Kenny
1:57.18
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
4
Camp, Jack
JR
Bolles
1:57.32
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
5
England, Xavier
SR
Florida High
1:57.58
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
6
Buist, Dashawn
SR
Andrew Jackson
1:58.33
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
7
Adams, Parker
JR
Bolles
1:58.61
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
8
Marello, Andrew
SR
Wolfson
1:58.80
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
9
Castillo-Zima, Juan Pablo
JR
Bishop Kenny
1:58.85
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
10
Francis, Joshua
SR
Ribault
1:59.38
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
11
Rivera, Miles
SR
Bolles
2:00.25
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
12
Ruge, Alexander
JR
Bolles
2:00.52
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
13
Wilkerson, James
JR
Wolfson
2:01.00
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
14
St.Louis, Julien
JR
Paxon
2:01.83
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
15
Johnson, Jordan
JR
Andrew Jackson
2:01.94
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
16
Mobley, Morgan
SR
Suwannee
2:02.10
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
17
Francis, Julian
SR
Ribault
2:02.83
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
18
Lewis , Bryson
SO
Raines
2:03.57
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
19
Thorson, Cooper
SO
Bishop Kenny
2:04.11
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
20
Janzow, Jack
FR
Fernandina Beach
2:04.90
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
21
Camp, Henry
FR
Bolles
2:04.93
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
22
Truog, Max
FR
Bolles
2:05.02
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
23
Lewis, Bryson
SO
Raines
2:05.24
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
24
Baldwin, Charles
JR
North Bay Haven
2:05.39
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
25
Marello, Mason
SO
Wolfson
2:05.56
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
26
Harris, Josh
SR
Yulee
2:05.63
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
27
Starling, Issac
SR
Suwannee
2:06.19
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
28
Ransom, Jaden
SO
Bishop Kenny
2:07.72
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
29
Smith, Angelo
JR
Andrew Jackson
2:08.09
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
30
Lawson, Julian
SO
Paxon
2:08.90
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
31
Kelly , Israel
SR
Raines
2:09.17
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
32
Chandler, Aidan
FR
Bolles
2:09.49
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
33
Pinkney, Soloman
SO
Baldwin
2:09.62
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
34
Ji, Daniel
SR
Bolles
2:09.67
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
35
Chapman, Tyler
JR
Bishop Kenny
2:09.75
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
36
Shannahan, Alex
SR
Bishop Kenny
2:10.25
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
37
Scott, Brigadere
JR
Suwannee
2:10.37
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
38
Kettle, Zac
JR
Wolfson
2:10.77
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
39
Mendez, John
SO
Ribault
2:11.03
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
40
Gunter, Paul
SR
Suwannee
2:11.74
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
41
Twardy, Luke
JR
Fernandina Beach
2:11.79
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
42
Parekh, Kiran
FR
Bolles
2:12.44
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
43
James, Satchell
JR
Chipley
2:14.10
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
44
Martinez, David
SR
Bishop Kenny
2:14.38
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
45
Garcia, Erick
FR
Godby
2:14.80
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
46
Slama, John
JR
Paxon
2:14.82
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
47
Smith, Gavin
FR
Union County
2:14.99
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
48
Thomas, James
FR
Keystone Heights
2:15.02
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
48
Hale, Daniel
SO
Bishop Kenny
2:15.02
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
50
Griffin, Tyler
SR
Keystone Heights
2:15.05
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
800 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Hill, Kennedy
SR
Andrew Jackson
2:16.21
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2
Joseph, Charlotte
SO
Bolles
2:18.37
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
McCoy, Brooke
SO
Episcopal
2:18.99
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
4
Proctor, Kennedi
SO
Baldwin
2:19.41
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
5
Stam , Sofie
7
Bolles
2:20.10
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
6
Lawhon, Taylor
FR
Bishop Kenny
2:21.33
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
Lee, Isabella
JR
Bolles
2:21.39
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
8
Johnson, Davis
SR
Bishop Kenny
2:21.81
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
9
Grden, Stephanie
JR
Bishop Kenny
2:22.46
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
10
Holmes, Alexis
SR
Bishop Kenny
2:23.23
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
11
Massa, Tessa
JR
Bishop Kenny
2:23.53
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
12
Bata, Leila
SR
Bolles
2:24.02
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
13
Lee Chong , Mia
8
Bolles
2:24.11
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
14
Hutchins, Isabella
SR
Bishop Kenny
2:24.30
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
15
Daise, Jayla
JR
Andrew Jackson
2:24.55
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
16
Nichols, Mikaela
SO
Fernandina Beach
2:24.61
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
17
Morgan, Whitney
FR
Episcopal
2:24.87
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
18
Wheldon, Emily
SR
Bishop Kenny
2:24.88
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
19
Bruneau, Estella
JR
Bolles
2:25.50
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
20
Middleton, Jehzaria
SO
Raines
2:25.83
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
21
McClure, Elizabeth
JR
Bolles
2:25.84
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
22
Kowkabany, Hannah
SR
Episcopal
2:26.40
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
23
Barrington, Samari
FR
Andrew Jackson
2:27.21
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
24
McCoy, Lilly
SO
Episcopal
2:31.21
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
25
Lumpkin, Olivia
SO
Bishop Kenny
2:31.44
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
26
Krueger, Stella
8
Episcopal
2:31.63
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
27
Hammond, Anna
8
Episcopal
2:31.77
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
28
Ossi, Abby
SO
Episcopal
2:31.81
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
29
Faint, Kyla
SO
North Bay Haven
2:32.03
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
30
Quinn, Lauren
SR
Fernandina Beach
2:33.86
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
31
Loftin, Emily
SO
Bolles
2:34.10
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
32
Garcia, Diana
SO
South Walton
2:34.67
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
33
Griffin, Olivia
FR
Keystone Heights
2:35.10
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
34
Biagini, Katie
SO
Bishop Kenny
2:35.11
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
35
Wilson, Alexis
SO
Bishop Kenny
2:35.25
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
36
Garnes, Nijah
FR
Paxon
2:35.60
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
37
Bartley, Taniyah
JR
Andrew Jackson
2:36.47
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
38
Smothers, Maleah
FR
Raines
2:36.51
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
39
Jones, Maryah
SO
Raines
2:37.14
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
40
Werstine, Giovanna
SO
Wolfson
2:37.52
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
41
Boutwell, Leah
FR
Florida High
2:38.04
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
42
Sharp, Morgan
FR
Wolfson
2:38.19
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
43
Henderson, Alexis
SO
Bolles
2:38.51
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
44
Sumner, Elise
FR
Bolles
2:40.72
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
45
Davis, Annabelle
FR
Wolfson
2:42.04
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
46
Korn, Neko
6
Episcopal
2:42.08
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
47
Haley, Arwen
JR
Suwannee
2:42.39
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
48
Perry, Samantha
SO
Bolles
2:42.76
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
49
McMillan, Madison
SR
Suwannee
2:43.79
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
50
Hetzler, Cheyenne
SO
Freeport
2:44.12
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
1600 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Marello, Andrew
SR
Wolfson
4:19.14
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
2
Joost, Christopher
SR
Bolles
4:21.11
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
3
Officer, Jake
JR
Episcopal
4:21.66
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Rivera, Miles
SR
Bolles
4:22.31
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
5
Adams, Parker
JR
Bolles
4:22.43
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
England, Xavier
SR
Florida High
4:24.78
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
7
Castillo-Zima, Juan Pablo
JR
Bishop Kenny
4:25.23
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
8
Camp, Jack
JR
Bolles
4:28.74
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
9
Vinas, Alejandro
SR
Bishop Kenny
4:29.07
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
10
Morales, William
SR
Bolles
4:29.12
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
11
Ruge, Alexander
JR
Bolles
4:29.53
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
12
Liuzzo, Jack
JR
Bishop Kenny
4:32.29
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
13
Breuer, Cole
SR
Bolles
4:34.48
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
14
Dilts, Emory
JR
Bishop Kenny
4:36.47
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
15
McLaughlin, Xander
SR
Pensacola Catholic
4:36.84
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
16
Lewis, Bryson
SO
Raines
4:39.97
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
17
Lewis, Henry
SO
Wakulla
4:40.21
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
18
Mobley, Morgan
SR
Suwannee
4:41.34
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
19
Hale, Benjamin
SR
Bishop Kenny
4:41.69
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
20
Wilkerson, James
JR
Wolfson
4:42.15
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
21
Camp, Henry
FR
Bolles
4:42.25
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
22
Lewis , Bryson
SO
Raines
4:44.37
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
23
Fleming, Cole
SR
Wolfson
4:44.75
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
24
Kettle, Zac
JR
Wolfson
4:45.32
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
25
Starling, Issac
SR
Suwannee
4:45.79
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
26
Gunter, Paul
SR
Suwannee
4:46.38
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
27
Young, Aaron
SR
Santa Fe
4:46.99
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
28
Schultz, Rick
SO
Episcopal
4:47.03
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
29
Garcia, Erick
FR
Godby
4:47.14
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
30
Thomas, James
FR
Keystone Heights
4:47.65
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
31
Parekh, Kiran
FR
Bolles
4:48.83
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
32
Shannahan, Alex
SR
Bishop Kenny
4:49.60
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
33
Sharma, Arrian
SO
Bolles
4:50.10
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
34
Garcia, Andres
JR
Bishop Kenny
4:52.94
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
35
Kyvik, Ben
JR
Florida High
4:53.10
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
36
Reid, Ethan
FR
Bishop Kenny
4:53.85
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
37
Kimball, Dayne
FR
Bishop Kenny
4:54.07
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
38
Martinez, David
SR
Bishop Kenny
4:54.46
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
39
Chandler, Aidan
FR
Bolles
4:54.93
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
40
Garcia, Jack
SR
Yulee
4:55.30
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
41
Hutt, Yoshi
FR
Florida High
4:55.70
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
42
Fannin, Bryce
JR
Freeport
4:56.05
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
43
Marello, Mason
SO
Wolfson
4:56.23
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
44
Ji, Daniel
SR
Bolles
4:56.42
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
45
Chapman, Tyler
JR
Bishop Kenny
4:56.64
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
46
Scott, Brigadere
JR
Suwannee
4:57.01
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
47
Morales, William
SO
Ribault
4:57.11
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
48
Bunch, William
8
Episcopal
4:58.37
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
49
Truog, Max
FR
Bolles
4:59.23
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
50
Johnson, Jordan
JR
Andrew Jackson
5:00.58
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1600 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Grden, Stephanie
JR
Bishop Kenny
5:08.41
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
2
Joseph, Charlotte
SO
Bolles
5:08.86
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
3
Bartlow, Margaret
JR
North Bay Haven
5:09.89
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Wheldon, Emily
SR
Bishop Kenny
5:10.28
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
5
Morgan, Whitney
FR
Episcopal
5:10.41
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
6
Massa, Tessa
JR
Bishop Kenny
5:12.28
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
7
Stam , Sofie
7
Bolles
5:12.47
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
8
Kowkabany, Hannah
SR
Episcopal
5:19.27
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
9
Bruneau, Estella
JR
Bolles
5:21.57
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
10
Wilson, Alexis
SO
Bishop Kenny
5:21.83
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
11
Johnson, Davis
SR
Bishop Kenny
5:22.38
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
12
Lumpkin, Olivia
SO
Bishop Kenny
5:23.33
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
13
Lawhon, Taylor
FR
Bishop Kenny
5:24.43
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
14
Brice, Audrey
8
Episcopal
5:25.35
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
15
Patel, Kavya
FR
Bolles
5:25.70
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
16
McClure, Elizabeth
JR
Bolles
5:26.42
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
17
Brice, Kate
8
Episcopal
5:27.12
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
18
Loftin, Emily
SO
Bolles
5:27.44
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
19
Holmes, Alexis
SR
Bishop Kenny
5:27.82
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
20
Hermanson, Ryleigh
SO
Suwannee
5:31.31
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
21
Sumner, Elise
FR
Bolles
5:31.52
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
22
Boutwell, Leah
FR
Florida High
5:31.83
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
23
Laughton, Isabella
JR
Wakulla
5:33.15
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
24
Hutchins, Isabella
SR
Bishop Kenny
5:33.93
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
25
Nichols, Mikaela
SO
Fernandina Beach
5:34.69
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
26
Quinn, Lauren
SR
Fernandina Beach
5:35.63
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
27
Ossi, Abby
SO
Episcopal
5:38.09
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
28
Krueger, Stella
8
Episcopal
5:38.58
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
29
Jakab, Jillian
FR
Bishop Kenny
5:40.78
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
30
Bata, Leila
SR
Bolles
5:41.98
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
31
Biagini, Katie
SO
Bishop Kenny
5:42.46
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
32
Henderson, Alexis
SO
Bolles
5:45.28
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
33
Perry, Samantha
SO
Bolles
5:45.96
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
34
Lee Chong , Mia
8
Bolles
5:46.63
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
35
McCoy, Lilly
SO
Episcopal
5:47.01
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
36
Werstine, Giovanna
SO
Wolfson
5:48.08
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
37
Sharp, Addison
JR
Wolfson
5:48.10
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
38
Garcia, Diana
SO
South Walton
5:50.04
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
39
Camerlengo, Quinn
FR
Episcopal
5:52.58
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
40
Davis, Annabelle
FR
Wolfson
5:53.36
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
41
Korn, Neko
6
Episcopal
5:53.60
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
42
Edwards , Palmer
FR
Bolles
5:55.31
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
43
Haley, Liza
FR
Episcopal
5:58.36
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
44
Lee, Isabella
JR
Bolles
5:58.39
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
45
Worley, Claire
SO
Bolles
5:58.48
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
46
Tucker, Grayson
FR
Wolfson
5:59.64
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
47
Sharp, Morgan
FR
Wolfson
5:59.80
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
48
Ramirez, Rafaela
SO
Bishop Kenny
6:00.15
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
49
Lewis, Montana
JR
Suwannee
6:03.76
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
50
Jansen, Olivia
SO
Bishop Kenny
6:04.50
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3200 Meters (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Adams, Parker
JR
Bolles
9:06.02
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Joost, Christopher
SR
Bolles
9:09.11
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Marello, Andrew
SR
Wolfson
9:25.02
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
4
Lewis, Henry
SO
Wakulla
9:36.27
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
5
Castillo-Zima, Juan Pablo
JR
Bishop Kenny
9:36.96
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
Rivera, Miles
SR
Bolles
9:38.03
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
7
Vinas, Alejandro
SR
Bishop Kenny
9:39.67
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
8
England, Xavier
SR
Florida High
9:41.87
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
9
Liuzzo, Jack
JR
Bishop Kenny
9:42.32
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
10
Morales, William
SR
Bolles
9:44.95
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
11
Young, Aaron
SR
Santa Fe
9:54.70
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
12
Ruge, Alexander
JR
Bolles
10:01.07
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
13
Barre, Julian
JR
Bolles
10:04.01
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
14
Baeza, Christian
JR
Bishop Kenny
10:06.05
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
15
Camp, Henry
FR
Bolles
10:08.82
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
16
Dilts, Emory
JR
Bishop Kenny
10:09.39
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
17
Brigman, Caleb
SR
Bolles
10:10.28
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
18
Chandler, Aidan
FR
Bolles
10:10.33
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
19
Hale, Benjamin
SR
Bishop Kenny
10:10.42
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
20
Garcia, Andres
JR
Bishop Kenny
10:18.66
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
21
Wilkerson, James
JR
Wolfson
10:19.40
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
22
Kimball, Dayne
FR
Bishop Kenny
10:22.11
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
23
Lewis, Bryson
SO
Raines
10:24.05
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
24
Nix, Andrew
SR
Wakulla
10:25.74
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
25
Kettle, Zac
JR
Wolfson
10:27.81
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
26
Garcia, Erick
FR
Godby
10:29.31
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
27
Marshall, Alex
SR
Wakulla
10:30.07
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
28
Fleming, Cole
SR
Wolfson
10:33.19
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
29
Schultz, Rick
SO
Episcopal
10:36.78
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
30
Thomas, James
FR
Keystone Heights
10:45.40
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
31
Kyvik, Ben
JR
Florida High
10:46.47
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
32
Sell, Aiden
8
Baldwin
10:47.81
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
33
Reid, Ethan
FR
Bishop Kenny
10:49.84
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
34
Gunter, Paul
SR
Suwannee
10:52.31
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
35
DeVaul, Keaton
JR
Fernandina Beach
11:00.32
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
36
Sanders, Jordan
FR
Raines
11:00.41
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
37
Robinson, Ryan
FR
Wolfson
11:05.25
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
38
Wigsten, Brian
SO
Florida High
11:14.23
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
39
Wetherhill, Jack
JR
Fernandina Beach
11:15.27
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
40
Scott, Brigadere
JR
Suwannee
11:15.50
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
41
Petit, Parker
FR
Fernandina Beach
11:15.59
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
42
Braswell, Chase
SO
Bishop Kenny
11:17.07
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
43
Jacquot, Jack
JR
Episcopal
11:26.15
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
44
Hunter, Kameron
SR
Andrew Jackson
11:30.48
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
45
Morales, William
SO
Ribault
11:32.44
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
46
Miller, Gavin
SO
Madison County
11:34.15
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
47
Brain, Mason
8
North Bay Haven
11:34.90
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
48
Holmes, Charlie
SO
North Bay Haven
11:41.58
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
49
Meyers, Jake
SO
Madison County
11:53.67
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
50
Wilson, Braedon
FR
Wolfson
11:57.24
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
3200 Meters (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bartlow, Margaret
JR
North Bay Haven
10:42.30
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Wheldon, Emily
SR
Bishop Kenny
10:52.65
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Johnson, Davis
SR
Bishop Kenny
10:59.60
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Stam , Sofie
7
Bolles
11:02.60
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
5
Grden, Stephanie
JR
Bishop Kenny
11:05.24
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
Massa, Tessa
JR
Bishop Kenny
11:23.61
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
7
Bruneau, Estella
JR
Bolles
11:23.67
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
8
Holmes, Alexis
SR
Bishop Kenny
11:27.90
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
9
Patel, Kavya
FR
Bolles
11:28.26
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
10
Kowkabany, Hannah
SR
Episcopal
11:29.58
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
11
Krueger, Stella
8
Episcopal
11:30.46
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
12
Lawhon, Taylor
FR
Bishop Kenny
11:33.14
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
13
McClure, Elizabeth
JR
Bolles
11:34.29
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
14
Loftin, Emily
SO
Bolles
11:36.11
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
15
Jakab, Jillian
FR
Bishop Kenny
11:36.80
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
16
Hutchins, Isabella
SR
Bishop Kenny
11:45.54
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
17
Lumpkin, Olivia
SO
Bishop Kenny
11:51.77
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
18
Brice, Kate
8
Episcopal
11:58.94
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
19
Wilson, Alexis
SO
Bishop Kenny
12:11.98
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
20
Sharp, Addison
JR
Wolfson
12:19.81
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
21
Henderson, Alexis
SO
Bolles
12:29.04
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
22
Sumner, Elise
FR
Bolles
12:40.46
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
23
Ossi, Abby
SO
Episcopal
12:40.81
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
24
Hermanson, Ryleigh
SO
Suwannee
12:43.25
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
25
Myers, Emily
SO
Wolfson
12:43.41
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
26
Haley, Liza
FR
Episcopal
12:45.96
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
27
Quinn, Lauren
SR
Fernandina Beach
12:50.50
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
28
Robinson, Julia
8
Florida High
13:08.29
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
29
Sharp, Morgan
FR
Wolfson
13:16.28
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
30
Tucker, Grayson
FR
Wolfson
13:24.19
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
31
Haley, Arwen
JR
Suwannee
13:28.65
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
32
Davis, Annabelle
FR
Wolfson
13:30.36
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
33
Korn, Neko
6
Episcopal
13:45.40
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
34
Singh, Gurbani
JR
Paxon
13:49.34
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
35
Hickman, Keiley
SR
Freeport
13:50.13
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
36
Rasel, Elisa
SO
Freeport
14:07.05
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
37
Yoachum, Rylie
FR
Baldwin
14:09.64
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
38
Werstine, Giovanna
SO
Wolfson
14:21.23
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
39
Goodson, Kinsley
FR
Freeport
14:21.92
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
40
Lewis, Montana
SO
Suwannee
14:22.58
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
41
Crum, Claire
7
Episcopal
14:32.14
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
42
de Laat, Luna
SO
South Walton
14:36.33
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
43
Senesac, Mackenna
8
Episcopal
15:02.38
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
44
Lathinghouse, Emma
JR
Walton
15:17.41
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
45
Thomas, Keely
FR
Freeport
15:25.45
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
46
Houston, Kaitlyn
SO
South Walton
15:26.72
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
47
Telleria, Nerea
JR
Freeport
15:44.06
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
48
Garcia, Kyra
SO
Freeport
16:19.52
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
49
Battleson, Elsie
7
North Bay Haven
16:23.70
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
100 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Green, Ay'keelah
JR
Florida High
14.74
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.2
2
Smith, Ellie
SR
Bolles
15.23
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.2
3
Brown, Laila
SO
Andrew Jackson
15.35
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2.0
4
Leak-Harbour, Har'Mani
JR
Paxon
15.38
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2.0
5
Harris, Elle
FR
Bolles
15.99
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
0.5
6
Hatten, Kayla
JR
Godby
16.46
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.2
7
Shorter, Kobi
FR
Ribault
16.65
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1.2
8
Bow, Jadyn
FR
Episcopal
16.66
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-4.0
9
Thomas, Tiffani
JR
Raines
16.80
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
3.3
10
Harvey, Alayna
SO
Santa Fe
17.33
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
0.5
11
Enos, Mary
SR
Santa Fe
17.44
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
0.5
12
Avilus, Alana
SO
Florida High
17.51
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
1.8
13
Radovich, Sienna
SR
Yulee
17.96
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
14
Stanley-Cunningham, Ayanni
JR
Ribault
17.99
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2.0
15
Coleman, Kyla
JR
Ribault
18.03
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
-0.2
15
Williams, Bryanna
JR
Godby
18.03
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.0
17
Thomas, Kyendra
JR
Wakulla
18.09
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.7
18
Kelly, Davita
FR
Andrew Jackson
18.17
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-4.0
19
Shealy, D'Jimiya
FR
Ribault
18.44
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
20
Peterson, Taylor
FR
Yulee
18.45
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.5
21
Williams, Alani
FR
Raines
18.67
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
1.2
22
Alston, Shaniya
SO
Raines
18.82
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
1.1
23
Hagen, Stephanie
JR
Bishop Kenny
18.86
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.9
24
Stephenson, Delilah
FR
Fernandina Beach
18.87
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-0.6
25
Lee, Ze'Ja
JR
Florida High
19.17
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
1.8
26
Drake, Claire
JR
Episcopal
19.29
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.4
27
Booker, Kaelyn
JR
Bradford
19.40
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
0.5
28
Hoffman, Deborah
SO
Yulee
19.46
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.5
29
Pittman, Hayli
JR
Godby
19.55
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.0
30
Gibson, Zoe
7
Episcopal
19.77
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.5
31
Davidsen, Scarlett
7
Episcopal
19.78
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-3.1
32
Byrd, Trinity
JR
Raines
19.90
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
33
Green, Alexis
SO
Wakulla
19.97
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.7
34
McClendon , Kyleigh
FR
Baldwin
20.33
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
35
Meurer, Sonja
JR
Freeport
20.59
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-2.3
36
Towels, Hayli
SR
Godby
20.74
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.0
37
Eyo, Ester
FR
Bishop Kenny
21.00
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-3.1
38
Ward , Kylie
6
Baldwin
21.03
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
-0.7
38
Sumner, Olivia
FR
Bishop Kenny
21.03
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.3
40
Bush, Amani
JR
Ribault
21.08
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.9
41
Ciampitti, Leia
SO
Bishop Kenny
21.43
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
42
Griffin , ERIN
SO
Baldwin
22.47
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
43
Kemp, Kymaya
FR
Ribault
22.86
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.7
44
Miller, Madison
JR
Bradford
25.54
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.7
110 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Garnes, Nieko
JR
Andrew Jackson
14.64
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.5
2
Bargeron, Joseph
SR
Andrew Jackson
14.68
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.5
3
Truitt, Arman
JR
West Florida
15.32
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
0.2
4
Robinson, Jaden
SR
South Walton
15.37
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
0.2
5
Chambers, LaWarren
SR
Godby
15.51
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
0.9
6
Armant, Jabari
SR
Raines
15.80
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.5
7
Petraites, Finn
JR
South Walton
16.02
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
0.2
8
Mingo, James
FR
Taylor County
16.11
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
0.4
9
Grooms, Richard
SR
Wolfson
16.15
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
+0.0
10
Ellis, Chedrick
SO
Taylor County
16.25
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.5
11
Riles, Nazir
JR
Godby
16.30
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
1.5
12
Fuqua, Damarien
JR
Ribault
16.81
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.8
13
Walton, Noah
SO
South Walton
16.84
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.3
14
Blake, Nyzair
SR
Wolfson
17.02
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
-0.7
15
Troy, Malakhai
SR
Walton
17.24
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-2.3
16
Henry, Acardio
JR
Ribault
17.31
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.8
17
Thomas, Jeremiah
JR
Ribault
17.88
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.9
18
Turner, Corey
SR
Wakulla
17.93
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
0.6
19
Simmons, Levi
SO
Fernandina Beach
17.98
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.9
20
Woleshin, Gavin
JR
Fernandina Beach
18.09
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-0.7
20
Gamble, Roosevelt
FR
Wolfson
18.09
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
22
Toson, Nathan
SR
Ribault
18.21
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.6
23
Langston , Bryson
JR
Baldwin
18.22
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.9
24
Arnold , Kaori
SO
Baldwin
18.39
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.9
25
Woleshin, Gavin
JR
Fernandina Beach
18.46
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-1.0
26
Le, Preston
FR
Fernandina Beach
18.68
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.5
27
Easley, Jaleel
JR
Bradford
18.86
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-1.4
28
Ndorbor, Emmauel
JR
Ribault
18.95
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.9
29
Yeabower, Eli
JR
Freeport
19.31
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.3
30
Maxwell, Collin
SR
Wolfson
19.55
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
0.9
31
Kunovich, Max
SO
Bishop Kenny
19.68
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.8
32
Louthain, Dylan
FR
Freeport
19.80
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.3
33
McKenzie, Cornilius
SR
Walton
19.97
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-2.3
34
Ware, Donnel
SO
Madison County
20.05
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
0.5
35
Steppe , Ethan
SO
Walton
20.12
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.3
36
Turner, Jamari
FR
Keystone Heights
20.21
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
-1.5
37
Galtieri, Elijah
FR
West Nassau
20.30
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
0.9
38
Snyder, Andrew
SR
Episcopal
20.54
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
-0.7
39
McLaurin, Kaiden
FR
Godby
20.58
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
+0.0
40
Castillo, Zach
FR
Walton
20.78
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-1.3
41
Williams, Nasir
FR
Madison County
21.37
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
0.4
42
Sweeney, Matthew
SR
Madison County
22.29
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
1.0
43
Williams, Iason
FR
Raines
22.33
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
1.6
44
Cummings, Delvin
SO
Bishop Kenny
22.35
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
0.6
45
Bradwell, Ty'reon
JR
Ribault
22.69
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
1.7
400 Hurdles (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Garnes, Nieko
JR
Andrew Jackson
53.38
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2
Bargeron, Joseph
SR
Andrew Jackson
54.90
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
3
Truitt, Arman
JR
West Florida
58.35
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Chambers, LaWarren
SR
Godby
58.43
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
5
Starling, Clay
JR
Suwannee
58.55
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
6
Roberts , Raheim
SO
Raines
59.18
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
7
Williams, Iason
FR
Raines
59.20
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
8
Ellis, Chedrick
SO
Taylor County
59.33
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
9
Borders, Corey
SO
Baldwin
59.65
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
10
Ruff , Santana
SO
Baldwin
1:00.25
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
11
Fuqua, Damarien
JR
Ribault
1:00.56
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
12
Ndorbor, Emmauel
JR
Ribault
1:00.79
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
13
Armant, Jabari
SR
Raines
1:01.21
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
14
Arnold , Kaori
SO
Baldwin
1:01.44
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
15
Toson, Nathan
SR
Ribault
1:01.58
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
16
Lopes-Santiago, Sebastian
JR
Yulee
1:01.97
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
17
Petraites, Finn
JR
South Walton
1:01.98
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
18
Mingo, James
FR
Taylor County
1:02.54
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
19
Troy, Malakhai
SR
Walton
1:02.82
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
20
Riles, Nazir
JR
Godby
1:03.54
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
21
Smith, Lou Jack
SO
Suwannee
1:03.75
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
22
Warren, James
JR
Bishop Kenny
1:05.36
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
23
Colson, Emmanuel
SR
Ribault
1:05.37
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
24
Le, Preston
FR
Fernandina Beach
1:05.45
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
25
Louthain, Dylan
FR
Freeport
1:05.95
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
26
Langston , Bryson
JR
Baldwin
1:06.14
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
27
Steppe , Ethan
SO
Walton
1:06.15
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
28
Gamble, Roosevelt
FR
Wolfson
1:06.54
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
29
Yeabower, Eli
JR
Freeport
1:06.75
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
30
Owens, Sebastian
SR
North Bay Haven
1:06.84
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
31
Turner, Jamari
FR
Keystone Heights
1:07.33
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
32
Simmons, Levi
SO
Fernandina Beach
1:07.85
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
33
Snyder, Andrew
SR
Episcopal
1:08.53
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
33
Kunovich, Max
SO
Bishop Kenny
1:08.53
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
35
Mezzio-Velardi, Leyton
SO
Fernandina Beach
1:08.61
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
36
Walsky, Bradyn
SR
West Nassau
1:09.88
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
37
Ware, Donnel
SO
Madison County
1:11.19
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
38
Mattair, TJ
SO
Madison County
1:11.36
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
39
Williams, Nasir
FR
Madison County
1:11.45
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
40
Wigsten, Brian
SO
Florida High
1:14.85
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
41
Lemke, Hayden
FR
Freeport
1:15.26
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
400 Hurdles (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Bow, Jadyn
FR
Episcopal
1:05.16
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
2
Green, Ay'keelah
JR
Florida High
1:05.59
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Brown, Laila
SO
Andrew Jackson
1:05.64
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
4
Alston, Shaniya
SO
Raines
1:07.20
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
5
Kelly, Davita
FR
Andrew Jackson
1:08.58
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
6
Fleeman, Alice
SO
South Walton
1:09.74
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
7
Avilus, Alana
SO
Florida High
1:10.47
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
8
Bell, Aislinn
SR
Fernandina Beach
1:12.25
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
9
Lumpkin, Olivia
SO
Bishop Kenny
1:12.28
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
10
Leak-Harbour, Har'Mani
JR
Paxon
1:13.14
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
11
Hoffman, Deborah
SO
Yulee
1:13.47
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
12
Enos, Mary
SR
Santa Fe
1:14.20
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
13
Thorson, Addie
SR
Bishop Kenny
1:14.22
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
14
Shorter, Kobi
FR
Ribault
1:15.23
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
15
Stanley-Cunningham, Ayanni
JR
Ribault
1:16.74
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
16
Lee, Ze'Ja
JR
Florida High
1:17.25
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
17
Coleman, Kyla
JR
Ribault
1:17.39
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
18
Drake, Claire
JR
Episcopal
1:17.75
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
19
Byrd, Trinity
JR
Raines
1:18.25
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
20
Sumner, Olivia
FR
Bishop Kenny
1:18.27
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
Martin, Caroline
JR
Fernandina Beach
1:18.84
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
22
Graham, Julianna
SO
West Nassau
1:19.10
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
23
Carr, Kimberly
SR
Baldwin
1:19.33
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
24
Shealy, D'Jimiya
FR
Ribault
1:20.02
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
25
Gibson, Zoe
7
Episcopal
1:20.08
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
26
Chamberlain, Cali
FR
Keystone Heights
1:20.35
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
27
Radovich, Sienna
SR
Yulee
1:20.95
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
28
Gibson, Olivia
8
Florida High
1:22.56
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
29
Williams, Alani
FR
Raines
1:23.10
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
30
Alday, Reyna
SO
Gadsden County
1:25.43
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
31
Ciampitti, Leia
SO
Bishop Kenny
1:26.95
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
32
Gunter, Lydia
SO
Suwannee
1:28.37
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
33
Bush, Amani
JR
Ribault
1:28.77
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
34
Brown, Tenae
FR
Raines
1:29.06
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
35
Carney, Mason
SO
Fort White
1:29.23
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
36
Jones, Maryah
SO
Raines
1:29.55
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
37
McClendon , Kyleigh
FR
Baldwin
1:37.14
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
38
Fina, Laney
FR
Fernandina Beach
1:37.55
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
39
Ward , Kylie
6
Baldwin
1:40.17
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
41.19
Starks
,
Burroughs
,
Caldwell
,
Collier
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
2
Baldwin
42.13
Barrow
,
Ruff
,
Harris
,
Brown
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
3
Bishop Kenny
42.81
Daniels
,
Dewees
,
Donovan
,
Ramsay
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Florida High
43.02
Broxton
,
Hackett
,
Harville
,
Vickers
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
5
Raines
43.16
Ford
,
Kaye
,
Armant
,
Kilpatrick
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
6
Paxon
43.30
Gardner
,
Okor
,
Davis
,
Richard
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
7
Madison County
43.51
West
,
Christain
,
Terry
,
Christain
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
8
Ribault
43.52
Francis
,
Shaw
,
Williams
,
Harrington
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
9
Andrew Jackson
43.78
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
10
Suwannee
44.05
Owens
,
Rossin
,
Akins
,
Smith
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
11
Episcopal
44.23
Rowe
,
Ritchie
,
Kaufman
,
Williams
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
12
Wakulla
44.38
Washington
,
Chandler
,
Thomas
,
Brinson
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
13
South Walton
44.68
Layne
,
Black
,
Mabry
,
Robinson
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
14
Walton
44.76
McKenzie
,
Robinson
,
Anderson
,
Goodwin
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
15
Freeport
44.77
Campbell
,
Goodwin
,
Ritchie
,
Sampson
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
15
Bradford
44.77
Williams
,
Hall
,
Tyson
,
Lawrence
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
17
Godby
45.05
Strong
,
Hunter
,
Hunter
,
Zanders
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
18
Union County
45.08
Mccoy
,
Jones
,
Thomas
,
Boney
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
19
Yulee
45.16
Wright
,
Luna
,
Henry
,
Cabrera
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
20
Wolfson
45.45
Blake
,
Carter
,
Richards
,
Grooms
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
21
Fernandina Beach
45.68
Billings
,
Poe
,
Kallstrand
,
Boyd
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
22
West Nassau
45.83
Green
,
Coker
,
Griffin
,
Moore
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
23
Chipley
46.34
Odom
,
Bryant
,
McCovery
,
Williams
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
24
Santa Fe
47.11
Sallet
,
Lee
,
Guyden
,
Neal
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
25
Taylor County
48.75
Griffin
,
Ellis
,
Mingo
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
26
Keystone Heights
49.21
Sapp
,
Turner
,
Park
,
Lewis
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Paxon
47.63
Foster
,
Callahan
,
Leak-Harbour
,
Turner
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
1
Episcopal
47.63
Watts
,
Selmer
,
Bow
,
Mack
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
3
Bolles
49.07
Smith
,
Graham
,
Morgan
,
Harris
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
4
Yulee
49.74
Evatt
,
Peterson
,
Johnson
,
Hoffman
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
5
Florida High
49.94
Williams
,
Okoli
,
Leon
,
Mchenry
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
6
Santa Fe
50.38
Green
,
McBroom
,
Jones
,
Jett
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
7
Baldwin
50.74
Blackshear
,
Blackman
,
Scippio
,
Trent
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
8
Godby
51.02
Richardson
,
Oliver
,
Williams
,
Cox
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
9
Raines
51.13
Acres
,
Alston
,
Wilson
,
Walden
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
10
Bishop Kenny
51.27
Blackshear
,
Coyle
,
Thorson
,
Fick
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
11
Andrew Jackson
51.50
Compere
,
Jackson
,
Brown
,
Jones
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
12
Ribault
52.02
Hagans
,
Webber
,
Gardner
,
Stokes
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
13
Chipley
52.49
Staten
,
Thompson
,
Hogan
,
Hogan
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
14
Bradford
52.91
Booker
,
Harding
,
Fergerson
,
Shanks
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
15
Madison County
52.97
Demps
,
Preaster
,
Houston
,
Bruton
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
16
Freeport
53.35
White
,
Melcher
,
Breister
,
Meyer
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
17
South Walton
54.03
Spears
,
Eichelberger
,
Castle
,
Ross
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
18
Suwannee
55.24
Gunter
,
Woods
,
Moxey
,
Jennings
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
19
Wakulla
55.69
Robinson
,
Robinson
,
Johnson
,
Bradwell
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
20
Fernandina Beach
56.07
Freeman
,
Harris
,
Phuong
,
Roberts
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
North Bay Haven
56.73
Dent
,
Pierce
,
Walker
,
Walker
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
22
Keystone Heights
57.04
Park
,
Briseno
,
Djavaheri
,
Phillips
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
22
Walton
57.04
Wright
,
Bryant
,
White
,
Hulion
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Andrew Jackson
3:20.91
Garnes
,
Buist
,
Bargeron
,
Samuels
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2
Raines
3:21.69
Downer-Barrett
,
Kaye
,
Higgins
,
Kilpatrick
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
3
Bolles
3:23.63
Starks
,
Burroughs
,
Caldwell
,
Collier
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
4
Paxon
3:24.26
Okor
,
Anderson
,
Richard
,
St.Louis
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
5
Ribault
3:28.56
Francis
,
Francis
,
Francis
,
Shaw
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
6
Episcopal
3:31.83
Beard
,
Officer
,
Laird
,
House
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
7
Baldwin
3:34.21
Jacobs
,
Ruff
,
Hilliard
,
Pinkney
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
8
Bishop Kenny
3:34.51
Warren
,
Vinas
,
Castillo-Zima
,
Ransom
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
9
South Walton
3:39.05
Petraites
,
Walton
,
Forehand
,
Smith
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
10
Florida High
3:40.34
Vickers
,
Deem
,
Menchion
,
Miley
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
11
Wolfson
3:41.49
Butler
,
Wright
,
Whitaker
,
Wilkerson
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
12
Madison County
3:41.52
Bryant
,
Sweeney
,
Christain
,
Christain
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
13
Union County
3:43.97
Mccoy
,
Boney
,
Thomas
,
Jones
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
14
North Bay Haven
3:45.34
Faint
,
Baldwin
,
Walker
,
Kling
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
15
Yulee
3:45.93
Huffman
,
Price
,
Lopes-Santiago
,
Barnes
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
16
Taylor County
3:46.26
Mingo
,
Ellis
,
Griffin
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
17
Keystone Heights
3:46.28
Sapp
,
Park
,
Wahl
,
Griffin
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
18
Fort White
3:46.58
Osteen
,
Heaton
,
Jackson
,
Moe
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
19
Suwannee
3:46.82
Mobley
,
Cherry
,
Walker
,
Cooks
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
20
Godby
3:50.48
Zanders
,
Barber
,
Williams
,
Davis
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
21
Fernandina Beach
3:51.21
Poe
,
Billings
,
Janzow
,
Le
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
22
Freeport
3:51.96
Sampson
,
Goodwin
,
Juntunen
,
Yeabower
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
23
Walton
3:59.98
Radwill
,
Bembow
,
Neenan
,
Powell
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Andrew Jackson
3:55.26
Daise
,
Hill
,
Webbe
,
Brown
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
2
Episcopal
4:01.31
Bow
,
McCoy
,
Watts
,
Mack
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
3
Raines
4:08.35
Alston
,
Middleton
,
Smothers
,
McMath
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
4
Bishop Kenny
4:10.90
Thorson
,
Coyle
,
Holmes
,
Hutchins
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
5
Florida High
4:15.57
Avilus
,
Williams
,
Quisenberry
,
Okoli
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
6
Bolles
4:17.38
Libby
,
Lee
,
Joseph
,
Bata
20th Annual - East Coast Classic (FHSAA Sanctioned Meet)
Feb 23, 2024
7
Godby
4:18.87
Cox
,
Oliver
,
Butler
,
Williams
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
8
Santa Fe
4:21.06
Jones
,
Gilliam
,
Enos
,
Jett
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
9
West Florida
4:21.93
Mims
,
Stutts
,
Fiddler
,
Badilishamwalim
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
10
Ribault
4:24.35
Webber
,
Gardner
,
Brown
,
Hagans
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
11
Paxon
4:26.62
Mann
,
Foster
,
Callahan
,
Bryant
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
12
Fernandina Beach
4:30.52
Bell
,
Nichols
,
Martin
,
Phuong
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
13
Yulee
4:30.58
Albertie
,
Hoffman
,
McCardell
,
McCardell
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
Keystone Heights
4:42.00
Chamberlain
,
Park
,
Phillips
,
Griffin
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
15
Madison County
4:44.14
Bruton
,
Straughter
,
Copeland
,
Preaster
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
16
Suwannee
4:44.53
Gunter
,
McMillan
,
Vought
,
Jennings
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
17
South Walton
4:47.03
Spears
,
Garcia
,
Ross
,
Fleeman
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
18
Fort White
4:53.06
Fuller
,
Todd
,
Carney
,
Willcox
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
19
Baldwin
4:58.42
Scippio
,
Pitts
,
Decker
,
Thomas
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
20
Freeport
5:00.60
Hetzler
,
Breister
,
Raymond
,
Johnson
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
21
Walton
5:42.99
Wright
,
Carroll
,
Taylor
,
White
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bishop Kenny
8:00.56
Vinas
,
Liuzzo
,
Thorson
,
Castillo-Zima
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Bolles
8:12.59
Adams
,
Rivera
,
Camp
,
Ruge
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
3
Andrew Jackson
8:12.62
Bargeron
,
Buist
,
Johnson
,
Garnes
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
4
Episcopal
8:27.74
Bunch
,
Officer
,
Schultz
,
Laird
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
5
Ribault
8:33.53
Francis
,
Morales
,
Sampson
,
Francis
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
6
North Bay Haven
8:35.29
Faint
,
Baldwin
,
Holmes
,
Kling
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
7
Raines
8:43.73
Kelly
,
Lewis
,
Higgins
,
Downer-Barrett
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
8
Paxon
8:47.01
Lawson
,
St.Louis
,
Patel
,
Slama
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
9
Fernandina Beach
8:49.35
Twardy
,
DeVaul
,
Wetherhill
,
Janzow
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
10
Keystone Heights
9:04.82
Griffin
,
Thomas
,
Wahl
,
Sheppard
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
11
Wolfson
9:04.88
Fleming
,
Kettle
,
Marello
,
Wilkerson
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
12
Florida High
9:05.89
Day
,
Wigsten
,
Washington
,
Hutt
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
13
Baldwin
9:10.60
James
,
Townsend
,
Sell
,
Pinkney
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
Chipley
9:14.76
Brown
,
Whittal
,
Sirmons
,
James
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
15
Union County
9:16.92
Thomas
,
Boney
,
Mccoy
,
Smith
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
16
Suwannee
9:22.12
Starling
,
Wilson
,
Vought
,
Scott
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
17
Yulee
9:38.63
Harris
,
Cholewa
,
Robledo
,
Young
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
18
Madison County
9:41.78
Richardson
,
Meyers
,
Troy
,
Miller
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
19
Walton
9:53.70
Radwill
,
Steppe
,
Fleetwood
,
Powell
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
20
Freeport
9:59.22
Willig
,
Juntunen
,
Wilson
,
Fannin
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
21
Gadsden County
10:09.22
Davis
,
Donaldson
,
Smith
,
Tucker
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
22
Taylor County
10:17.95
Lytle
,
Brannen
,
Amman
,
Ruffin
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
23
Santa Fe
10:51.74
Chatmon
,
Bonacci
,
Grote
,
Baker
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bishop Kenny
9:42.37
Johnson
,
Wheldon
,
Grden
,
Lumpkin
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
2
Bolles
9:45.50
Lee
,
Joseph
,
Bruneau
,
Patel
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
3
Episcopal
9:53.84
Brice
,
Brice
,
Morgan
,
Kowkabany
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
4
Andrew Jackson
9:56.28
Barrington
,
Hill
,
Daise
,
Webbe
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
5
Raines
10:23.65
Smothers
,
Jones
,
Alston
,
Middleton
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
6
Fernandina Beach
10:28.50
Bell
,
Stephenson
,
Quinn
,
Nichols
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
South Walton
10:37.40
Garcia
,
Ross
,
de Laat
,
Houston
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
8
Freeport
10:45.00
Hetzler
,
Rasel
,
Goodson
,
Hickman
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
9
Wolfson
10:47.77
Davis
,
Sharp
,
Sharp
,
Werstine
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
10
Florida High
10:49.82
Vos
,
Gunter
,
Quisenberry
,
Thomas
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
11
Suwannee
10:51.91
McMillan
,
Lewis
,
Haley
,
Hermanson
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
12
Ribault
11:27.90
Webber
,
Sykes
,
Stanley-Cunningham
,
Brown
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
13
Baldwin
12:38.01
Case
,
Carr
,
Yoachum
,
Pollock
2024 Raines Track Season Opener
Feb 27, 2024
14
Fort White
12:43.49
Cooper
,
Bishop
,
Carreras
,
Todd
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
15
Madison County
12:58.19
Haag
,
Dawson
,
Cooks
,
Mazzella
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
16
Walton
13:50.32
Grgurich
,
Lathinghouse
,
Wright
,
Hulion
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
High Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Ross, Jalen
JR
Bolles
1.93m
6' 4"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
2
Robinson, Jaden
SR
South Walton
1.92m
6' 3.5"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
3
Maxwell, Collin
SR
Wolfson
1.85m
6' 0.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
4
Revenaugh, Wesley
JR
Bishop Kenny
1.82m
5' 11.5"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
5
Bembow, Dreden
JR
Walton
1.80m
5' 10.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
6
Lawson, Tay'vion
JR
Andrew Jackson
1.78m
5' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
Lopes-Santiago, Sebastian
JR
Yulee
1.73m
5' 8"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
7
Harrington, Destin
JR
Ribault
1.73m
5' 8"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
7
Grooms, Richard
SR
Wolfson
1.73m
5' 8"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
7
Moore, Earl
SR
West Nassau
1.73m
5' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
Burroughs, Naeem
SO
Bolles
1.73m
5' 8"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
7
Nelson, Andrew
SO
Wakulla
1.73m
5' 8"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
13
Walton, Noah
SO
South Walton
1.72m
5' 7.75"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
13
Sallet, Jeremiah
FR
Santa Fe
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
15
Shurter, Alexander
SR
Fernandina Beach
1.70m
5' 7"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
15
McKenzie, Cornilius
SR
Walton
1.70m
5' 7"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
15
Blackburn, Cameron
JR
Walton
1.70m
5' 7"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
18
Colwell, Samuel
FR
Fernandina Beach
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
18
McCoy, Andrew
FR
Bishop Kenny
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
18
Lynn, Lincoln
SO
West Nassau
1.68m
5' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
Salter, Evan
SR
Episcopal
1.67m
5' 5.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
21
Tyson, Trejan
SR
Bradford
1.67m
5' 5.75"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
21
Smith, Lou Jack
SO
Suwannee
1.67m
5' 5.75"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
21
Medina, Era
SO
South Walton
1.67m
5' 5.75"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
25
Bradwell, Ty'reon
JR
Ribault
1.65m
5' 5"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
25
Wright, Paul
SR
Ribault
1.65m
5' 5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
25
Powell, Hayden
SO
Fernandina Beach
1.65m
5' 5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
28
Watts, Ethan
FR
Fernandina Beach
1.63m
5' 4.25"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
29
Schiro, Zakade
JR
Freeport
1.62m
5' 3.75"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
29
Stevens, Arinthius
SO
Godby
1.62m
5' 3.75"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
31
McLaurin, Kaiden
FR
Godby
1.57m
5' 1.75"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
31
Wilson, Anthony
FR
Suwannee
1.57m
5' 1.75"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
31
Rohe, Beckham
FR
Fernandina Beach
1.57m
5' 1.75"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
31
Wilde, Kolja
JR
West Nassau
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
31
Gale, Harrison
JR
Bishop Kenny
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
31
Mattison, Caleb
FR
Bishop Kenny
1.57m
5' 1.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
37
Thomas, Jeremiah
JR
Ribault
1.55m
5' 1"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
38
Thomas, James
FR
Keystone Heights
1.53m
5' 0.25"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
39
Jones, Mikal
JR
Yulee
1.52m
4' 11.75"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
40
Henry, Acardio
JR
Ribault
1.50m
4' 11"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
High Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Thorson, Addie
SR
Bishop Kenny
1.52m
4' 11.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
1
Green, Ay'keelah
JR
Florida High
1.52m
4' 11.75"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3
Wells, Savina
JR
Fernandina Beach
1.48m
4' 10.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
4
Timmons, Cassidy
SR
Paxon
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
4
Roundtree, Sydney
SR
Bishop Kenny
1.47m
4' 9.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
6
Smith, Brielle
SR
Paxon
1.45m
4' 9"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
7
McCardell, Sarah
SR
Yulee
1.44m
4' 8.75"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
8
Stephenson, Delilah
FR
Fernandina Beach
1.43m
4' 8.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
9
McBroom, Destiny
SR
Santa Fe
1.42m
4' 7.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
10
Shorter, Kobi
FR
Ribault
1.40m
4' 7"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
10
Gray, Myka
SO
Yulee
1.40m
4' 7"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
12
Chu, Riley
7
Episcopal
1.38m
4' 6.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
13
Breister, Breleigh
SO
Freeport
1.37m
4' 6"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
13
Sessions, Tori
8
Bolles
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
13
Harvey, Alayna
SO
Santa Fe
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
13
Jones, Deziah
SR
Santa Fe
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
13
Graham, Julianna
SO
West Nassau
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
13
Fleeman, Alice
SO
South Walton
1.37m
4' 6"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
19
Christy, Grace
FR
Bolles
1.33m
4' 4.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
20
Powell, Riley
7
Bolles
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
20
Gardere, Elena
JR
Bishop Kenny
1.32m
4' 4"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
22
Bush, Amani
JR
Ribault
1.30m
4' 3.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
22
McClendon , Kyleigh
FR
Baldwin
1.30m
4' 3.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
24
Young, Kassidy
6
Florida High
1.27m
4' 2"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
24
Stanley-Cunningham, Ayanni
JR
Ribault
1.27m
4' 2"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
26
Nelson, Skye
FR
Baldwin
1.25m
4' 1.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
27
Stuntz, Olivia
FR
Fernandina Beach
1.23m
4' 0.5"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
28
Ward , Kylie
6
Baldwin
1.20m
3' 11.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
29
Joyner, Hannah
SO
Florida High
1.17m
3' 10"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
30
Lo Pilato, Maria
SO
Suwannee
1.12m
3' 8"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
30
Jennings, Kennedy
SO
Suwannee
1.12m
3' 8"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
Pole Vault (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Logan, Terek
SR
Santa Fe
4.91m
16' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2
Truitt, Arman
JR
West Florida
4.25m
13' 11.25"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Armant, Jabari
SR
Raines
4.11m
13' 5.75"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
4
Williams, Pierce
SO
South Walton
3.90m
12' 9.5"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
4
Williams, Beck
SO
South Walton
3.90m
12' 9.5"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
6
Bartlett, Will
JR
South Walton
3.60m
11' 9.75"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
7
Schonfeld, Leonard
JR
Wolfson
3.35m
10' 11.75"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
8
Catalano, Malachai
SO
South Walton
3.30m
10' 10"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
9
Toson, Nathan
SR
Ribault
3.15m
10' 4"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
9
Johnson, Aiden
JR
Wolfson
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
9
Wallace, William
JR
South Walton
3.15m
10' 4"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
12
Duer, Nate
FR
Freeport
3.00m
9' 10"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
12
Kerkezi, Alexander
FR
Bishop Kenny
3.00m
9' 10"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
14
Sampson, James
JR
Ribault
2.80m
9' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
McMahan, Aidan
JR
Bishop Kenny
2.80m
9' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
Ritchie, Jon
JR
Episcopal
2.80m
9' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
17
Gunter, Paul
SR
Suwannee
2.75m
9' 0.25"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
18
Coppedge, Thomas
8
Episcopal
2.65m
8' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
19
Strubhar, Jack
JR
Episcopal
2.50m
8' 2.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
19
Stewart, Hamilton
SO
Bishop Kenny
2.50m
8' 2.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
Joyce, Valentino
FR
Ribault
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
Adams, William
8
Episcopal
2.35m
7' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
Pole Vault (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wolfe, Presley
SR
Bolles
3.80m
12' 5.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2
Joyner, Hannah
SO
Florida High
3.20m
10' 6"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
3
Spears, Isabella
SO
South Walton
3.05m
10' 0"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
4
Kirillov, Simona
JR
Wolfson
2.85m
9' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
5
Mckee, Jenna
JR
Wolfson
2.75m
9' 0.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
6
Johnson , Libby
FR
Bolles
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
7
Borghese, Isabella
8
Episcopal
2.59m
8' 6"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
8
Christy, Grace
FR
Bolles
2.55m
8' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
9
Eichelberger, Janie
SO
South Walton
2.54m
8' 4"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
10
Applebee, Morgan
JR
Santa Fe
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
10
Enos, Mary
SR
Santa Fe
2.25m
7' 4.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
12
Davidsen, Scarlett
7
Episcopal
2.05m
6' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
13
Williams, Ellery
FR
Wolfson
2.00m
6' 6.75"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
13
Aultman, Alicia
SO
Suwannee
2.00m
6' 6.75"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
15
Padgett, Ciera
SO
Bolles
1.95m
6' 4.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
16
Reichard, Katherine
SO
Bishop Kenny
1.90m
6' 2.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
17
Gilliam, Makayla
JR
Santa Fe
1.80m
5' 10.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
18
Barrow, Julia
JR
Episcopal
1.75m
5' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
19
Gunter, Lydia
SO
Suwannee
1.70m
5' 7"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
Long Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Danzy, Micahi
SR
Florida High
6.70m
21' 11.75"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
-0.2
1
Kellum, Elijah
SR
Bradford
6.70m
21' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
3
Logan, Terek
SR
Santa Fe
6.50m
21' 4"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
1.2
4
Mattison, Caleb
FR
Bishop Kenny
6.47m
21' 2.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
2.0
4
Harris , Henry
FR
Baldwin
6.47m
21' 2.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.3
6
Smith, Jhy'Terrian
SO
Suwannee
6.44m
21' 1.5"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
0.3
7
Sallet, Jeremiah
FR
Santa Fe
6.37m
20' 10.75"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
1.5
8
Lee, Keshawn
JR
Santa Fe
6.25m
20' 6.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
8
Truitt, Arman
JR
West Florida
6.25m
20' 6.25"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
+0.0
10
Asberry, Curtis
FR
Raines
6.16m
20' 2.5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
11
Bacon , Raquez
SR
Raines
6.15m
20' 2.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
11
Troy, Malakhai
SR
Walton
6.15m
20' 2.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
+0.0
13
Brown, Treylen
JR
Bolles
6.10m
20' 0.25"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
+0.0
14
Armant, Jabari
SR
Raines
6.09m
19' 11.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
14
Shaw, Joshua
SR
Fort White
6.09m
19' 11.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
16
Williams, Caleb
SR
Ribault
6.07m
19' 11"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
16
Ritchie, Jon
JR
Episcopal
6.07m
19' 11"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
18
Anderson, Jacquavius
SR
Walton
6.06m
19' 10.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-0.1
19
Maxwell, Collin
SR
Wolfson
6.05m
19' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
20
Blackburn, Cameron
JR
Walton
6.00m
19' 8.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
-0.2
20
Ransom, Jaden
SO
Bishop Kenny
6.00m
19' 8.25"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
3.8
22
Moore, Earl
SR
West Nassau
5.99m
19' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.5
23
Smyth, Brayden
JR
Bradford
5.96m
19' 6.75"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
2.2
24
Dewees, Julian
SR
Bishop Kenny
5.95m
19' 6.25"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
-2.3
25
McDuffie, Kaleb
JR
Ribault
5.92m
19' 5.25"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
-1.8
26
Cooks, Frederick
FR
Suwannee
5.89m
19' 4"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
0.2
26
Okor, Kenechukwu
SR
Paxon
5.89m
19' 4"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
28
Walker, Zion
FR
Suwannee
5.88m
19' 3.5"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
1.6
29
Mccoy, Blake
SR
Union County
5.83m
19' 1.5"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
1.1
30
Pecha, Gunnar
FR
Fernandina Beach
5.81m
19' 0.75"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
31
Green, Amir
SR
Raines
5.80m
19' 0.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.5
32
Blake, Nyzair
SR
Wolfson
5.77m
18' 11.25"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
33
Thomas, Jeremiah
JR
Ribault
5.75m
18' 10.5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
34
Buchanon, Chase
SR
Episcopal
5.72m
18' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.9
35
Langston , Bryson
JR
Baldwin
5.70m
18' 8.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
35
Denson, Jamison
SO
Bishop Kenny
5.70m
18' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.8
37
Wilson, Rian
SO
Baldwin
5.68m
18' 7.75"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.8
38
McKay, Tristan
SR
Andrew Jackson
5.66m
18' 7"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
39
Rohe, Beckham
FR
Fernandina Beach
5.64m
18' 6"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
40
Turner, Jamari
FR
Keystone Heights
5.52m
18' 1.5"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
41
Calloway, Ben
8
Episcopal
5.51m
18' 1"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
42
Griffin, Avery
FR
West Nassau
5.46m
17' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.5
42
Wilson, Zoltin
JR
Freeport
5.46m
17' 11"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
0.2
44
Hardwick, Bryce
JR
Raines
5.44m
17' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.7
44
Sampeur, Zack
SO
Bishop Kenny
5.44m
17' 10.25"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
1.9
46
Walton, Noah
SO
South Walton
5.43m
17' 9.75"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
2.2
47
Stafford, Jaylen
SR
Paxon
5.42m
17' 9.5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
48
McCardell, Calvin
SO
Yulee
5.40m
17' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.4
48
Byrd, Malcolm
JR
Walton
5.40m
17' 8.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
1.0
50
Jackson, Jayden
JR
Fort White
5.37m
17' 7.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
Long Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Evatt, Tristen
SR
Yulee
5.57m
18' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.1
1
Green, Ay'keelah
JR
Florida High
5.57m
18' 3.25"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
0.9
3
Freeman, Evie
SO
Bolles
5.52m
18' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
4
Selmer, Chloe
SR
Episcopal
5.48m
17' 11.75"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
0.3
5
Graham, Bella
8
Bolles
5.34m
17' 6.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
6
Watts, Skyler
SR
Episcopal
5.20m
17' 0.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.6
7
Lyles, Felicity
FR
Bishop Kenny
5.05m
16' 7"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
2.8
7
Timmons, Cassidy
SR
Paxon
5.05m
16' 7"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
7
Smith, Brielle
SR
Paxon
5.05m
16' 7"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
10
Fick, Skylar
SR
Bishop Kenny
5.04m
16' 6.5"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
1.2
11
McCardell, Sarah
SR
Yulee
4.96m
16' 3.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
12
McBroom, Destiny
SR
Santa Fe
4.82m
15' 9.75"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
+0.0
13
Bell, Danyelle
SO
West Nassau
4.72m
15' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
0.1
14
Johnson, Gabrielle
SR
Paxon
4.69m
15' 4.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
15
Bow, Jadyn
FR
Episcopal
4.63m
15' 2.25"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
16
Harris, Ashlyn
SR
Fernandina Beach
4.59m
15' 0.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
17
Christy, Grace
FR
Bolles
4.56m
14' 11.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
18
Vormack, Victoria
8
Episcopal
4.54m
14' 10.75"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
19
Park, Kaylee
FR
Keystone Heights
4.52m
14' 10"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
+0.0
20
Woods, Kayla
JR
Suwannee
4.49m
14' 8.75"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
+0.0
20
Wilson, Kelsey
JR
Raines
4.49m
14' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.0
22
Sumner, Olivia
FR
Bishop Kenny
4.44m
14' 7"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
3.4
23
Byrd, Trinity
JR
Raines
4.42m
14' 6"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.2
24
Chu, Riley
7
Episcopal
4.41m
14' 5.75"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
25
Staten, Jasmine
JR
Chipley
4.40m
14' 5.25"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
0.8
26
Robinson, Jonisha
SR
Raines
4.39m
14' 5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
27
Gardner, Sa'marria
SR
Ribault
4.36m
14' 3.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.1
27
Albert, Danielle
JR
Fernandina Beach
4.36m
14' 3.75"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
29
Martin, Caroline
JR
Fernandina Beach
4.35m
14' 3.25"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.1
30
Marquez, Julia-Elizabeth
SO
Bishop Kenny
4.34m
14' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.8
31
Porter, Rachael
FR
Ribault
4.33m
14' 2.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
3.2
32
Breister, Breleigh
SO
Freeport
4.30m
14' 1.25"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
-0.2
32
Castle, Allegra
SO
South Walton
4.30m
14' 1.25"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
-0.2
34
Coyle, Clare
SR
Bishop Kenny
4.25m
13' 11.5"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
+0.0
35
Halfacre , Holly
SO
Union County
4.22m
13' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
36
White, Dominique
JR
Freeport
4.21m
13' 9.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
1.6
37
Ero, Victoria
JR
Episcopal
4.19m
13' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-2.7
38
De La Cruz, Lena
SO
South Walton
4.18m
13' 8.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
0.9
39
Gunter, Lydia
SO
Suwannee
4.16m
13' 7.75"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
2.4
40
Nelson, Skye
FR
Baldwin
4.13m
13' 6.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
41
Phuong, Skyla
SO
Fernandina Beach
4.07m
13' 4.25"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
41
Johnson , Libby
FR
Bolles
4.07m
13' 4.25"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
+0.0
43
Cotton, Tanajah
SO
Ribault
4.06m
13' 4"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
2.3
44
Acres, Navaya
FR
Raines
4.02m
13' 2.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
45
Stokes, Ka'Mari
SR
Ribault
4.01m
13' 2"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
2.3
46
Meurer, Sonja
JR
Freeport
3.96m
13' 0"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
2.1
47
Paulson, Aime
JR
West Nassau
3.88m
12' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.0
48
Wilson, Ivy
8
Union County
3.79m
12' 5.25"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
1.0
49
Sirmones, Faith
SO
Union County
3.76m
12' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
50
McMullen, Jo'keria
SO
Suwannee
3.75m
12' 3.75"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
1.6
Triple Jump (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Robinson, Jaden
SR
South Walton
13.78m
45' 2.5"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
0.9
2
Kellum, Elijah
SR
Bradford
13.50m
44' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
3
Bacon , Raquez
SR
Raines
12.95m
42' 6"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
+0.0
4
Holley, Ja'kiem
JR
Chipley
12.61m
41' 4.5"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
1.1
5
Grooms, Richard
SR
Wolfson
12.54m
41' 1.75"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
6
Green, Amir
SR
Raines
12.47m
40' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.7
7
Lopes-Santiago, Sebastian
JR
Yulee
12.42m
40' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.4
8
Smith, Ke'wan
SO
Ribault
12.25m
40' 2.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.9
8
Williams, Tareeq
JR
Ribault
12.25m
40' 2.25"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
-1.5
10
Williams, Caleb
SR
Ribault
12.23m
40' 1.5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.1
10
Walker, Zion
FR
Suwannee
12.23m
40' 1.5"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
0.4
12
Pecha, Gunnar
FR
Fernandina Beach
12.14m
39' 10"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
13
Arnold , Kaori
SO
Baldwin
12.09m
39' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.9
14
Hardwick, Bryce
JR
Raines
12.08m
39' 7.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.3
15
Anderson, Jacquavius
SR
Walton
11.99m
39' 4"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
3.7
16
Colson, Emmanuel
SR
Ribault
11.97m
39' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.2
17
McCardell, Calvin
SO
Yulee
11.79m
38' 8.25"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
18
Hilliard , Amare
SO
Baldwin
11.76m
38' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.8
19
Milton-Brown, Javian
SR
West Nassau
11.73m
38' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-3.1
20
Blackburn, Cameron
JR
Walton
11.70m
38' 4.75"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
3.6
21
Luna, Derek
SR
Yulee
11.57m
37' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
+0.0
22
Twardy, Luke
JR
Fernandina Beach
11.47m
37' 7.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.1
23
Moe, Tafari
JR
Fort White
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
23
Jackson, Jayden
JR
Fort White
11.40m
37' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
25
Griffin, Avery
FR
West Nassau
11.39m
37' 4.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.8
26
Ritchie, Elijah
SR
Freeport
11.34m
37' 2.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
+0.0
27
Langston , Bryson
JR
Baldwin
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.4
28
Neenan, Eli
JR
Walton
10.97m
36' 0"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
2.0
29
McKay, Tristan
SR
Andrew Jackson
10.67m
35' 0.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
30
Price, Juel
JR
Yulee
10.50m
34' 5.5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
31
Alicea, Joseph
JR
Suwannee
10.11m
33' 2"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
+0.0
32
Wright, Jaylen
JR
Freeport
10.00m
32' 9.75"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
1.1
33
Byrd, Malcolm
JR
Walton
9.96m
32' 8.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
+0.0
34
Voss, Javaughn
JR
Walton
9.02m
29' 7.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
2.2
Triple Jump (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Wolfe, Presley
SR
Bolles
11.41m
37' 5.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
2
Evatt, Tristen
SR
Yulee
11.25m
36' 11"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
3
Selmer, Chloe
SR
Episcopal
11.09m
36' 4.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.0
4
McCardell, Sarah
SR
Yulee
10.63m
34' 10.5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
5
Timmons, Cassidy
SR
Paxon
10.45m
34' 3.5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
+0.0
6
Alexander, Gabrielle
FR
Bolles
10.31m
33' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
7
McMath, Destiny
SO
Raines
10.25m
33' 7.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
8
Webber, Tunasia
SO
Ribault
10.22m
33' 6.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
0.2
9
Vormack, Victoria
8
Episcopal
9.99m
32' 9.5"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
+0.0
10
Miller, Bella
FR
Bolles
9.98m
32' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
11
Ero, Victoria
JR
Episcopal
9.75m
32' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
1.7
12
Shorter, Kobi
FR
Ribault
9.48m
31' 1.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.1
13
Gray, Myka
SO
Yulee
9.46m
31' 0.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-0.5
14
Albert, Danielle
JR
Fernandina Beach
9.45m
31' 0"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
-1.3
15
Harris, Ashlyn
SR
Fernandina Beach
9.40m
30' 10.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
-1.3
16
Halfacre , Holly
SO
Union County
9.30m
30' 6.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
+0.0
17
Woods, Kayla
JR
Suwannee
9.29m
30' 5.75"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
1.4
18
Robinson, Jonisha
SR
Raines
9.22m
30' 3"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
-0.1
19
Cotton, Tanajah
SO
Ribault
9.11m
29' 10.75"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
-1.0
20
Chu, Riley
7
Episcopal
8.97m
29' 5.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
+0.0
21
Gunter, Lydia
SO
Suwannee
8.91m
29' 2.75"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
0.5
22
McMullen, Jo'keria
SO
Suwannee
8.78m
28' 9.75"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
1.0
23
Meyer, Camryn
JR
Freeport
8.72m
28' 7.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
0.7
23
Dent, Everett
JR
North Bay Haven
8.72m
28' 7.5"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
3.1
25
Taylor, Nyayla
JR
Ribault
8.66m
28' 5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
+0.0
26
Meurer, Sonja
JR
Freeport
8.43m
27' 8"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
-0.8
27
Melcher, Layla
SR
Freeport
7.80m
25' 7.25"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
-1.3
Shot Put (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Butler, Garrison
SR
Bolles
15.74m
51' 7.75"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
2
Wainwright, Will
SR
Suwannee
15.24m
50' 0"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
3
Massey, King
JR
Raines
15.22m
49' 11.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
4
Farmer, Isaiah
SO
Florida High
14.93m
48' 11.75"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
5
Clark, Jaylen
SR
Raines
14.76m
48' 5.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
6
Reyes, Medina
JR
Walton
14.41m
47' 3.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
7
Murzyn, Tyler
SO
North Bay Haven
12.97m
42' 6.75"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
8
Trobaugh, Carter
JR
Episcopal
12.95m
42' 6"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
9
Jones, Johdeem
FR
Raines
12.94m
42' 5.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
10
Hills, Christin
SR
Bolles
12.90m
42' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
11
Johnston, Jeremy
SR
Florida High
12.89m
42' 3.5"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
12
Koelbel, Reid
SO
Bolles
12.81m
42' 0.5"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
13
Dimauro, James
JR
Fort White
12.57m
41' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
14
Morris, Antoine
SR
Walton
12.51m
41' 0.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
15
Campbell , Jawaun
SR
Walton
12.35m
40' 6.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
16
Deem, Micah
FR
Florida High
12.32m
40' 5"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
17
Jones, De'Manuel
FR
Suwannee
12.28m
40' 3.5"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
17
Fader, Jackson
SO
South Walton
12.28m
40' 3.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
19
Didier, Clayton
JR
South Walton
12.27m
40' 3.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
19
Choice, Tamari
SR
Ribault
12.27m
40' 3.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
21
Maclean, Keegan
JR
Wolfson
12.23m
40' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
21
Nunez, Christian
SO
Suwannee
12.23m
40' 1.5"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
23
Simon, Jyon
JR
Raines
12.22m
40' 1.25"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
23
Lopez, Sam
SO
Santa Fe
12.22m
40' 1.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
25
Brown, GeTerious
SO
Raines
12.05m
39' 6.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
26
Moultrie, Vincent
SR
Paxon
12.03m
39' 5.75"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
27
Candler, Austin
SO
Andrew Jackson
11.96m
39' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
27
Persall, Charles
SR
Godby
11.96m
39' 3"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
29
Leipau, Jackson
SR
Fernandina Beach
11.93m
39' 1.75"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
30
Givens, Preston
JR
Walton
11.86m
38' 11"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
31
Avera, Dalton
SR
Wakulla
11.70m
38' 4.75"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
32
Boatwright, Daniel
SR
Walton
11.66m
38' 3.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
33
Jones, Jhavoni
JR
Yulee
11.60m
38' 0.75"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
34
Hayes, Joseph
JR
Santa Fe
11.55m
37' 10.75"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
34
Perkins, Sam
JR
Episcopal
11.55m
37' 10.75"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
36
Morgan , Jeramie
JR
Baldwin
11.51m
37' 9.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
37
Ingram, Ryan
SO
Bolles
11.42m
37' 5.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
38
Messer, Preston
SO
Freeport
11.41m
37' 5.25"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
38
Rabil, Will
JR
Episcopal
11.41m
37' 5.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
40
Washington , Kelan
JR
Walton
11.34m
37' 2.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
41
Fead, Laddis
SO
Madison County
11.28m
37' 0.25"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
42
Dasilva, Samuel
JR
South Walton
11.25m
36' 11"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
43
McClain, Tairese
SR
Baldwin
11.24m
36' 10.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
44
Schuster, William
JR
Fernandina Beach
11.18m
36' 8.25"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
45
Tuckler, Domingo
SO
Florida High
11.09m
36' 4.75"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
46
Harrison, Ahmad
SR
Godby
11.07m
36' 4"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
47
O'Brien, Jackson
FR
Bishop Kenny
10.99m
36' 0.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
48
Ivey, CJ
SO
Union County
10.98m
36' 0.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
49
Lee, Parviele
FR
Bradford
10.95m
35' 11.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
50
Lasalle, Nathan
SR
Bishop Kenny
10.71m
35' 1.75"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
Shot Put (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
McCoy, Terrell
SO
Bolles
12.75m
41' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
2
Curtis, Zee
SR
Bolles
12.42m
40' 9"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Clarke, Camilla
SO
Bolles
10.90m
35' 9.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
4
Moore, Bethany
JR
Raines
10.48m
34' 4.75"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
5
Boka, Mia
JR
Bishop Kenny
10.36m
34' 0"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
6
Morris, Naslynn
JR
Fernandina Beach
10.30m
33' 9.5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
7
Baynard, Alysen
SR
Freeport
10.25m
33' 7.5"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
8
Graham, Maya
JR
Andrew Jackson
10.19m
33' 5.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
9
Compere, Brielle
JR
Andrew Jackson
10.00m
32' 9.75"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
10
Demps, Peyton
SO
Florida High
9.77m
32' 0.75"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
11
Green, Zi'onay
JR
Suwannee
9.61m
31' 6.5"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
12
Shrider , Anaya
SR
Baldwin
9.60m
31' 6"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
13
Edwards, Romeaka
JR
Wolfson
9.46m
31' 0.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
14
Pullins, La'Shaunti
JR
Andrew Jackson
9.45m
31' 0"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
15
Petit-Bois, Ebony
SR
Godby
9.44m
30' 11.75"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
16
Stuckey, Serenity
JR
Walton
9.41m
30' 10.5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
17
Miller, Georgia
FR
Taylor County
9.37m
30' 9"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
18
Wheelis, Angel-Leigh
SR
South Walton
9.35m
30' 8.25"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
19
Garrett, Sian
FR
Wakulla
9.23m
30' 3.5"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
20
Thomas, Autumn
SR
Raines
9.09m
29' 10"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
21
Holcey, Chania
SR
Fernandina Beach
9.07m
29' 9.25"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
22
Smith, Taleyah
JR
Union County
9.04m
29' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
23
White, Doshia
SR
Suwannee
9.03m
29' 7.5"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
24
Cox, Lavarah
JR
Ribault
8.82m
28' 11.25"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
25
Brown, Aria
SR
Wolfson
8.78m
28' 9.75"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
26
Adams, Destinee
SO
Yulee
8.72m
28' 7.5"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
27
Wynn, Lakyla
JR
Ribault
8.64m
28' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
28
Williams, Elliana
8
Florida High
8.52m
27' 11.5"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
29
Richardson, Isabelle
FR
Godby
8.28m
27' 2"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
30
Shaw, Jalyssia
FR
Ribault
8.19m
26' 10.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
31
Downer , Alexiya
JR
Bolles
8.15m
26' 9"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
31
Reed, Keira
JR
Yulee
8.15m
26' 9"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
33
Hagen, Stephanie
JR
Bishop Kenny
8.07m
26' 5.75"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
34
Mabrey , Melinda
8
Union County
7.97m
26' 1.75"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
35
Haight, Briena
FR
Union County
7.88m
25' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
36
Patrick, Hayley
SO
Suwannee
7.75m
25' 5.25"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
37
Gates, Ja'liyah
FR
Raines
7.73m
25' 4.5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
38
Butler, Becylah
SR
Bishop Kenny
7.63m
25' 0.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
39
Martinez, Aniya
SR
Paxon
7.62m
25' 0"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
40
Howard, Matteline
JR
Taylor County
7.49m
24' 7"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
40
Williams, Ella
SO
Baldwin
7.49m
24' 7"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
42
Plasencia, Jayda
SR
Fort White
7.48m
24' 6.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
43
Miller, Ava
JR
Bishop Kenny
7.47m
24' 6.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
44
Young, Kennedy
JR
Yulee
7.42m
24' 4.25"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
45
Daniels, Akaela
SO
Walton
7.39m
24' 3"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
46
Dunnell, Variah
JR
Taylor County
7.35m
24' 1.5"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
47
Towkach, Shelby
SR
Yulee
7.30m
23' 11.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
48
Sharpe, Destiny
JR
Ribault
7.26m
23' 10"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
49
D'Arienzo, Katherine
JR
Episcopal
7.15m
23' 5.5"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
50
Williams, Sakiya
SO
Gadsden County
7.13m
23' 4.75"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
Discus (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wainwright, Will
SR
Suwannee
51.46m
168' 10"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
2
Farmer, Isaiah
SO
Florida High
48.88m
160' 4"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
3
Murzyn, Tyler
SO
North Bay Haven
44.52m
146' 1"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
4
Lasalle, Nathan
SR
Bishop Kenny
44.26m
145' 2"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
5
Thomas , Solomon
JR
Raines
44.01m
144' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
6
Moultrie, Vincent
SR
Paxon
43.70m
143' 4"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
7
Wemm, Sam
JR
Florida High
42.00m
137' 9"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
8
Simon, Jyon
JR
Raines
41.55m
136' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
9
Butler, Garrison
SR
Bolles
41.25m
135' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
10
Hawkins, Syon
JR
Raines
40.54m
133' 0"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
11
Hernandez, Preston
SO
South Walton
38.97m
127' 10"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
12
Koelbel, Reid
SO
Bolles
37.64m
123' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
13
Fader, Jackson
SO
South Walton
37.07m
121' 7"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
14
Trobaugh, Carter
JR
Episcopal
36.37m
119' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
15
Simpkins, Danzell
SR
Episcopal
36.31m
119' 1"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
16
Avera, Dalton
SR
Wakulla
36.04m
118' 3"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
17
Kendrick, Demari
SO
Florida High
35.65m
116' 11"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
18
Leipau, Jackson
SR
Fernandina Beach
34.75m
114' 0"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
19
Griffin, Joshua
JR
Taylor County
34.72m
113' 11"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
20
Adamcy, Vladmir
JR
Andrew Jackson
34.52m
113' 3"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
21
Persall, Charles
SR
Godby
34.30m
112' 6"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
22
Boatwright, Daniel
SR
Walton
34.16m
112' 1"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
23
Candler, Austin
SO
Andrew Jackson
34.02m
111' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
24
Swain, Waylan
SO
Bolles
33.15m
108' 9"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
25
Ponder, David
JR
Andrew Jackson
33.10m
108' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
26
Rousselow, Alex
SR
Fernandina Beach
32.78m
107' 6"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
27
Cromartie, Deontae
JR
Godby
32.71m
107' 4"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
28
Watts, Ethan
FR
Fernandina Beach
32.69m
107' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
29
Samaroo, Joshua
SR
Paxon
32.58m
106' 11"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
30
Reyes, Medina
JR
Walton
32.39m
106' 3"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
31
Hills, Christin
SR
Bolles
32.30m
106' 0"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
32
Deem, Micah
FR
Florida High
32.11m
105' 4"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
33
Mayfield, Hank
SO
Bishop Kenny
31.72m
104' 1"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
34
Perkins, Sam
JR
Episcopal
31.40m
103' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
35
Reyna, Maximus
JR
Walton
31.13m
102' 1"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
36
Catanach, Logan
SO
South Walton
31.03m
101' 10"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
37
Hall, Nathaniel
JR
Raines
30.90m
101' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
38
Ivey, CJ
SO
Union County
30.35m
99' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
39
Jones, De'Manuel
FR
Suwannee
30.09m
98' 9"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
40
Morgan , Jeramie
JR
Baldwin
29.81m
97' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
40
Leipau, Jackson
SR
Fernandina Beach
29.81m
97' 10"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
42
Rabil, Will
JR
Episcopal
29.74m
97' 7"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
43
McClain, Tairese
SR
Baldwin
29.28m
96' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
44
Lopez, Sam
SO
Santa Fe
29.12m
95' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
45
Logan, Terek
SR
Santa Fe
29.10m
95' 6"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
46
Fead, Laddis
SO
Madison County
28.85m
94' 8"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
47
Mantooth, Holden
FR
Suwannee
28.62m
93' 11"
Oak Hall Mini Meet 3
Apr 9, 2024
48
Worthy , Neamiah
JR
Baldwin
28.18m
92' 5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
49
Cerda, Pedro
JR
Yulee
28.12m
92' 3"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
50
Blackshear, Devontae
FR
Madison County
28.10m
92' 2"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
Discus (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Curtis, Zee
SR
Bolles
42.24m
138' 7"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
2
Boka, Mia
JR
Bishop Kenny
35.00m
114' 10"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
3
Shrider , Anaya
SR
Baldwin
34.10m
111' 10"
Embry-Riddle Running Elements Classic High School
Mar 30, 2024
4
McCoy, Terrell
SO
Bolles
34.09m
111' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
5
Clarke, Camilla
SO
Bolles
33.64m
110' 4"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
6
Graham, Maya
JR
Andrew Jackson
31.89m
104' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
7
Morris, Naslynn
JR
Fernandina Beach
31.10m
102' 0"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
8
Traylor, Angel-Leigh
SR
South Walton
30.01m
98' 5"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
9
Washington, Jayla
JR
Fernandina Beach
29.06m
95' 4"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
10
Adams, Destinee
SO
Yulee
28.23m
92' 7"
2024 Mandarin Classic
Feb 24, 2024
11
Baynard, Alysen
SR
Freeport
27.91m
91' 7"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
12
Demps, Peyton
SO
Florida High
27.68m
90' 10"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
13
White, Doshia
SR
Suwannee
26.56m
87' 2"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
14
Downer , Alexiya
JR
Bolles
25.87m
84' 10"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
15
Curran, Kate
FR
Wolfson
25.70m
84' 4"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
16
Petit-Bois, Ebony
SR
Godby
25.53m
83' 9"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
17
Martinez, Aniya
SR
Paxon
24.90m
81' 8"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
18
Corcoran, Rylee
SO
Yulee
24.87m
81' 7"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
19
Smith, Taleyah
JR
Union County
24.26m
79' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
20
Wright, Nahji
SO
Walton
23.98m
78' 8"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
21
Pullins, La'Shaunti
JR
Andrew Jackson
23.39m
76' 9"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
22
Green, Zi'onay
JR
Suwannee
22.81m
74' 10"
Oak Hall Mini Meet 2
Apr 2, 2024
23
DesJarlais, Makala
FR
Bishop Kenny
22.19m
72' 10"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
24
Barfield , Sabriyah
JR
Madison County
21.80m
71' 6"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
25
Hagen, Stephanie
JR
Bishop Kenny
21.44m
70' 4"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
26
Williams, Elliana
8
Florida High
21.35m
70' 0"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
27
Gates, Ja'liyah
FR
Raines
21.20m
69' 7"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
28
Cox, Lavarah
JR
Ribault
20.85m
68' 5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
29
Chohan, Chloe
SR
Santa Fe
20.77m
68' 2"
Oak Hall Mini Meet 1
Mar 26, 2024
30
Williams, Ella
SO
Baldwin
20.52m
67' 4"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
31
Shaw, Jalyssia
FR
Ribault
20.34m
66' 9"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
32
Harrison, Jillian
JR
Freeport
20.10m
65' 11"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
33
Haight, Briena
FR
Union County
19.83m
65' 1"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
34
Edwards, Romeaka
JR
Wolfson
19.80m
64' 11"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
35
Miller, Georgia
FR
Taylor County
19.69m
64' 7"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
36
Roe, Madeline
FR
Bishop Kenny
19.66m
64' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
37
Miller, Mackenzie
SO
Santa Fe
19.35m
63' 6"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
38
Dunnell, Variah
JR
Taylor County
19.25m
63' 2"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
39
Towkach, Shelby
SR
Yulee
19.23m
63' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
40
Thomas, Tiffani
JR
Raines
19.20m
63' 0"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
41
Wynn, Lakyla
JR
Ribault
18.82m
61' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
42
Taylor, Mia
JR
Raines
18.64m
61' 2"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
42
Thomas, Autumn
SR
Raines
18.64m
61' 2"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
44
Carroll, Chloe
SO
Yulee
18.57m
60' 11"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
45
Sharpe, Destiny
JR
Ribault
18.05m
59' 3"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
46
Chang, Hsuan
SR
North Bay Haven
17.98m
59' 0"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
47
Richardson, Isabelle
FR
Godby
17.85m
58' 7"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
48
Lee, Zariah
JR
Taylor County
17.68m
58' 0"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
49
Pajcic, Aidan
SO
Episcopal
17.33m
56' 10"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
50
Williams, Sakiya
SO
Gadsden County
17.30m
56' 9"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
Javelin (Men)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wainwright, Will
SR
Suwannee
61.70m
202' 5"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
2
Maxwell, Collin
SR
Wolfson
52.20m
171' 3"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
3
Hardt, Theo
SR
Bolles
48.52m
159' 2"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
4
Johnston, Jeremy
SR
Florida High
48.06m
157' 8"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
5
Trobaugh, Carter
JR
Episcopal
47.08m
154' 5"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
6
Wemm, Sam
JR
Florida High
46.00m
150' 11"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
7
Twardy, Luke
JR
Fernandina Beach
45.90m
150' 7"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
8
Blackburn, Cameron
JR
Walton
44.91m
147' 4"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
9
Merkel, Bryson
JR
Florida High
42.43m
139' 2"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
10
Eldrige, Alec
SO
Bishop Kenny
42.16m
138' 4"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
11
Cowhey, Cannon
SO
Florida High
40.94m
134' 4"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
12
Gonzalez, William
JR
Episcopal
40.70m
133' 6"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
13
Byrd, Malcolm
JR
Walton
39.33m
129' 0"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
14
Hernandez, Preston
SO
South Walton
38.98m
127' 11"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
15
Chilton, Calvin
SO
Freeport
38.82m
127' 4"
Seahawks Last Chance Meet QUALIFIER
Apr 12, 2024
16
Perez, Syrus
SO
Bishop Kenny
38.60m
126' 8"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
17
Park, Jaden
SR
Keystone Heights
38.35m
125' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
18
Patel, Aryan
JR
Bolles
38.18m
125' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
19
Sweat, Jonathan
FR
Taylor County
38.16m
125' 2"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
20
Catanach, Logan
SO
South Walton
37.33m
122' 6"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
21
Swain, Waylan
SO
Bolles
36.82m
120' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
22
O'Brien, Jackson
FR
Bishop Kenny
36.62m
120' 2"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
23
Moultrie, Vincent
SR
Paxon
36.08m
118' 4"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
24
Murzyn, Tyler
SO
North Bay Haven
35.72m
117' 2"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
25
Perkins, Sam
JR
Episcopal
35.13m
115' 3"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
26
Robinson, Matthew
JR
Ribault
35.02m
114' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
27
Le, Preston
FR
Fernandina Beach
34.60m
113' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
28
Reyes, Medina
JR
Walton
34.28m
112' 6"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
29
Ponder, David
JR
Andrew Jackson
34.07m
111' 9"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
30
Brookins, Frank
FR
Suwannee
33.84m
111' 0"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
31
Morgan , Jeramie
JR
Baldwin
33.67m
110' 5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
32
Messer, Preston
SO
Freeport
33.64m
110' 4"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
33
Choice, Tamari
SR
Ribault
33.30m
109' 3"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
34
Downer-Barrett, Jonathan
SO
Raines
33.19m
108' 11"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
35
Lewis, Luke
FR
Keystone Heights
33.12m
108' 8"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
36
Palmer, Ashton
SR
Ribault
32.57m
106' 10"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
37
Leipau, Jackson
SR
Fernandina Beach
32.39m
106' 3"
Bear Classic / True Team
Apr 6, 2024
38
Amico, Nicolas
SR
Bishop Kenny
32.10m
105' 4"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
39
Smith , Malachi
SO
Baldwin
31.95m
104' 10"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
40
Schiro, Zakade
JR
Freeport
31.44m
103' 2"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
41
Williams, LLeyton
SR
Godby
31.34m
102' 10"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
42
Wilson, Zoltin
JR
Freeport
31.11m
102' 1"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
43
Greene, Deo
JR
Wolfson
31.09m
102' 0"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
44
Samaroo, Joshua
SR
Paxon
30.70m
100' 9"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
45
Shurter, Alexander
SR
Fernandina Beach
30.46m
99' 11"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
46
Zelaya-Guerra, Jery
JR
Ribault
30.09m
98' 9"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
47
McKinney, Matthew
FR
Fernandina Beach
29.35m
96' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
48
Maclean, Keegan
JR
Wolfson
28.96m
95' 0"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
49
Brice, Amari
SO
Ribault
28.80m
94' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
50
Baldwin, Sean
SR
Baldwin
27.56m
90' 5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
Javelin (Women)
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Shrider , Anaya
SR
Baldwin
33.22m
109' 0"
Embry-Riddle Running Elements Classic High School
Mar 30, 2024
2
Killets, Gabrielle
SO
North Bay Haven
30.82m
101' 1"
FSU Relays (High Schools)
Mar 22, 2024
3
Thomas, Tiffani
JR
Raines
30.47m
100' 0"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
4
Baynard, Alysen
SR
Freeport
28.24m
92' 8"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
5
Baker, Riley
SR
Santa Fe
28.00m
91' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
6
DesJarlais, Makala
FR
Bishop Kenny
27.96m
91' 9"
3rd Annual North Florida/South Florida Challenge
Mar 9, 2024
7
Pajcic, Aidan
SO
Episcopal
27.37m
89' 9"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
8
Graham, Maya
JR
Andrew Jackson
26.81m
87' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
9
Wells, Savina
JR
Fernandina Beach
26.75m
87' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
10
Baker, Abigail
JR
Bishop Kenny
26.29m
86' 3"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
11
Pargman, Macy
SR
Bolles
25.78m
84' 7"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
12
Washington, Jayla
JR
Fernandina Beach
25.70m
84' 4"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
13
Shaw, Jalyssia
FR
Ribault
24.22m
79' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
14
Fox, Millicent
SR
Bolles
24.07m
79' 0"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
15
Fleeman, Alice
SO
South Walton
23.83m
78' 2"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
16
Harrison, Jillian
JR
Freeport
23.50m
77' 1"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
17
D'Arienzo, Katherine
JR
Episcopal
23.25m
76' 3"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
18
Curran, Kate
FR
Wolfson
22.89m
75' 1"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
19
Gowdy, Lucrezia
JR
Episcopal
22.75m
74' 8"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
20
Okoli, Onyinye
SR
Florida High
22.49m
73' 9"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
21
Hutt, Meisa
7
Florida High
22.45m
73' 8"
2024 Chiles Track and Field Relays
Mar 30, 2024
22
Muller, Abbey
SR
Bolles
22.32m
73' 3"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
23
Gates, Ja'liyah
FR
Raines
22.22m
72' 11"
Bob Hayes High School Invitational
Mar 16, 2024
24
Reed, Keira
SO
Yulee
21.69m
71' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
25
Decker , Meinah
SO
Baldwin
21.56m
70' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
26
Lyar, Si Si
JR
Bishop Kenny
21.16m
69' 5"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
27
Corcoran, Rylee
SO
Yulee
20.92m
68' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
28
Trager, Elli
SR
Bolles
20.82m
68' 4"
2024 Coach Hunt Classic
Mar 8, 2024
29
Applebee, Morgan
JR
Santa Fe
20.63m
67' 8"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
30
Bush, Ayanna
JR
Ribault
20.38m
66' 10"
Adrain Mann Wolfpack Classic (41st Annual)
Mar 28, 2024
31
Fox, Magnolia
SR
Bolles
20.11m
66' 0"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
32
Raymond, Harlie
SO
Freeport
20.05m
65' 9"
Seahawks Invitational QUALIFIER
Mar 16, 2024
33
Porkert, Megan
JR
Bishop Kenny
20.01m
65' 8"
Thursday Night Spikes
Apr 18, 2024
34
Martinez, Aniya
SR
Paxon
19.72m
64' 8"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
35
Gill, Zoey
8
Keystone Heights
19.64m
64' 5"
Tocoi Creek Toro Showdown QUALIFIER
Apr 13, 2024
36
Cox, Lavarah
JR
Ribault
19.38m
63' 7"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
37
Clarke, Brayla
JR
Ribault
19.32m
63' 5"
2024 Chandra Cheeseborough Invitational - High School
Mar 30, 2024
38
Jefferson, Lauryn
SO
Paxon
19.04m
62' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
39
Towkach, Shelby
SR
Yulee
18.93m
62' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
40
Dunnell, Variah
JR
Taylor County
18.82m
61' 9"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
41
Bush, Amani
JR
Ribault
18.62m
61' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 27, 2024
42
Chang, Hsuan
SR
North Bay Haven
18.48m
60' 7"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024
43
Plasencia, Jayda
SR
Fort White
18.47m
60' 7"
FHSAA 2A District 3
Apr 29, 2024
44
Garrett, Sian
FR
Wakulla
18.19m
59' 8"
2024 The Bolles Bulldog Classic
Mar 1, 2024
45
Williams, Ella
SO
Baldwin
17.69m
58' 0"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
46
Petit-Bois, Ebony
JR
Godby
17.34m
56' 11"
2024 Chiles Capital City Track and Field Classic
Apr 13, 2024
47
Taylor, Journey
SO
Walton
17.14m
56' 3"
Walton County Championship QUALIFIER
Apr 4, 2024
48
Carroll, Chloe
SO
Yulee
17.08m
56' 0"
2024 Lewis James Invitational
Mar 9, 2024
49
Tucker, Reese
JR
Wolfson
16.90m
55' 5"
2024 Gateway Conference Track Championships
Apr 5, 2024
50
Miller, Georgia
FR
Taylor County
16.61m
54' 6"
Jesse Forbes HS Invitational QUALIFIER
Feb 24, 2024